Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest melyik része mondható...

Budapest melyik része mondható a legbiztonságosabbnak? Hova érdemes költözni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Rózsadombra
2010. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Közel a munkahelyedhez :-)
2010. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyhez közel kell költözni. A város nagy része teljesen biztonságos, kivéve a belső kerületek kevésbé frekventált mellékutcái éjjel, illetve az elhagyatottabb külterületek szintén éjjel. Ha nem mászkálsz egyedül hajnali 3-kor lerobbant dél-pesti ipartelepek környékén vagy városszéli mezőkön és erdőkben, akkor nemigen lesz bajod. Kivétel: a nyugati és keleti pályaudvar környéke, ahol éjjel sok a gyanús alak. A keletinél még nappal is.
2010. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

hát a keleti pu. nem éppen biztonságos :D vagyis félni nem félek, viszont nem árt az óvatosság. simán leszólit bárki, odamegy hozzád, kérdezget, mosolyog, rádköszön. durva :D

főleg ha csinos lány vagy

2010. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
66%
azt mondom,hogy hova ne költözz: 8.,9.,5 ker
2010. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
21-ker elég biztonságos sztem...
2010. ápr. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy a munkahelyed környékére. Sokszor borzalmas a közlekedés, és ha olyan főnököd van mint nekem volt, nem fogja meghatni, hogy dugó volt.:S
2010. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
5. kerület nagyon jó, és teljesen biztonságos! Rogán Antalnak köszönhetően:) Egyetem tér fantasztikus, az intellektuális emberek legjobb kikapcsolódásra alkalmas tere!:)
2010. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
XIV kerület? Mennyire biztonságos?
2012. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!