Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha gyereket vinnék taxival,...

Ha gyereket vinnék taxival, az hogyan működik? Speciális taxit kell kérjek gyereküléssel? Szokott ilyen lenni, csak többet kell rá várni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 2. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%

Olyan terepre tévedtél #10, ahol közbe kell szóljak ismét.

Az én értékrendem alapján sosem értettem meg, miért hagyják szülők, hogy gyerekkori bilire szoktatási zavarokkal nőjenek fel gyerekek.

Amikor te azért hívsz taxit, mert úgy kényelmes, a szememben azt jelzi, nem gondolkodsz.

Amikor lefele nézel, csak mert te olyan pénzes menő csávónak érzed magad, a szememben hihetetlen butának tűnsz.

2016. dec. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

#10-es vagyok, nő, 2 diplomával, 130 feletti IQ-val.

Biztos butaság egy szép pénteki napon Budapesten taxit hívni, mikor 4-5 helyre kell mennem, mindenhol csak pár perc ügyintézéssel. A tömegközlekedés ehhez lassú, nem tudok sok cuccot sem vinni, autóval halál - fél tank benzin a dugóban, parkolókeresés, parkolási díj, és nem végzek két nap alatt sem. A taxi pedig végigfut a buszsávban...


Azt gondolom, kétféle szemlélet létezik: az egyik fülét-farkát behúzva dolgozik aprópénzért, és azt tartja nagy életművészetnek, hogy a kevésből folyamatos agyalással, sok spórolással minél többet kihozzon.


A másik megtanul annyit keresni, hogy tisztességesen megéljen belőle. (Nem meggazdagodásról van szó, ahhoz is kell egy habitus.) Ez sem könnyű út, de célravezetőbb. Én ezt választottam.

2016. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Idióta baromság ez a gyerekülés...... Azelőtt a kutya nem használt ilyet, azt mégis felnőttünk!"


Na jó, de ne felejtsd el, hogy a 80-as évek gyerekeire ha az apjuk rászólt, hogy nyugton legyenek a hátsó ülésen, akkor nyugton voltak. Akkor nem volt ez, hogy lábujjhegyen, rettegve járta körül a gyermeket a szülő, mert Jázminka indigógyerek és könnyen sérül a lelkivilága :D

2016. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

11 #: mi vaaan????!


Te érted is amit mondasz köcsög?


AZÉRT, mert te nem teheted meg, hogy taxizgass - én meg igen hehe -, akkor már ássam el magamat? Te komplett hülye vagy???


Szerencsétlenség............

2016. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Akkor hívok autót, AMIKOR AKAROK!


MERT MEGTEHETEM!!


És bizony sokszor van ilyen, és bizony, hogy nem is szégyellem! :)

Megtehetem, és igénybe veszem, AMIKOR CSAK AKAROM!


Az, hogy neked nincs rá pénzed és sajnálod, az a te bajod! Meg az is a TE szegénységi bizonyítványod mutatja meg, hogy emiatt ócsárolsz itt másokat!

2016. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

13-as igaza van :DDDD


Lehet tényleg az a baj :)

2016. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"De a városban nincs akkora tempó, és egy hivatásos azért anyukánál megbízhatóbban vezet."


Hogy írhat valaki ekkora baromságot? Balesetek mindig vannak, attól függetlenül, hogy a vezető hibás lenne, sőt nem is kell baleset, elég egy nagyot fékezni és a gyerek beveri a fejét a szélvédőbe, vagy bármi másba. Felnőttként volt olyan balesetem utasként, hogy csak a baleset elkerülése miatt történő fékezés és árokba menés miatt megrepedt csontom, és utastársaimnak betört orra, stb. És eddigi 30 évem alatt egy tucat balesetben voltak szenvedő alanyai családtagjaim, szóval eleve megúszni se lehet a nagy számok törvénye alapján. Van vajon gyereke annak, aki ilyent ír, vagy bármi felelősség érzete? Valószínüleg még ő maga is gyerek, csak azt nem értem, hogy képes venni valaki a bátorságot és fáradságot arra, hogy hülyeségeket írjon le? Legalább tartaná meg magának.

2016. dec. 4. 14:33
 18/18 A kérdező kommentje:
és ha lehet ne beszélgessünk itt arról, hogy kinek van pénze taxira és ki miért hív taxit, mert nem ez volt a kérdés, én speciel kórházból hazafele hívnék, mert a BKV lassú és nem mehet közösségbe a gyerek, szóval van rá jó indokom, és amikor azt kérdeztem milyen más lehetőség van, arra nem mondott semmit, aki írta, szóval még egyszer kérdezem, talán van más lehetőség is? van még über, vagy más szolgáltató?
2016. dec. 4. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!