Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hotelben vagyok, nem tudok...

Hotelben vagyok, nem tudok fizetni, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Hotelben vagyok, es teljesen elfelejtettem,hogy ma mar csak penteki nyitvatartas szerint vannak a bankok nyitva, holnap meg semmi. Holnap kell eljonnom es fizetni, de keddnel hamarabb igy ha fejreallok se jutok penzhez (ilyen lekotott biztosszamlan tartom a penzt tehat bankban tudom csak kivenni.) Nagy butasag volt utolso pillanatra hagyni. Mindenkeppen ki akarom fizetni es kedden elso dolgom lesz elmenni a bankba es elintezni, de addig mit csinaljak? Ha megmondom oszinten h ez a helyzet vajon rendort hivnak ram, vagy megvarjak a keddet? Tudom, hogy hulye voltam meg figyelmetlen ugyh mellozzuk a kioktatast legyszi

2017. ápr. 13. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsön valakitől?
2017. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Valamit ott hagysz, amire szükséged van es mindenképpen vissza kell menned érte...

De telefonálj valakinek, aki visz Neked penzt....

2017. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Elvileg lehet átutalásos számlát kérni.

Ha ebbe nem egyeznek bele, kérj meg ismerőst, hogy adjon kölcsön. Ha nincs ismerős és átutalásos számlát sem adnak, akkor passz. Hagyj ott valamit zálogban. Mondjuk akkor utána még vissza kell érte menned.

2017. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
mo-so-gass.
2017. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy hívnak rendőrt meg nem kell ott hagynod "biztosítékot". Nem hinném, hogy egy ilyen sztori olyan totálisan egyedi lenne, szerintem erre egy normális szállodának van egy bejáratott folyamata a követeléseinek kezelésére. Gondolom valamilyen papírt iratnak veled alá és lesz valamennyi késedelmi díj az eredeti áron felül.
2017. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült szállást foglalni hitelkártya nélkül?
2017. ápr. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
91%
El kell mondani a recepción, nem te leszel az első és az utolsó sem. Aláírász egy fizetési kötelezettséget, és mehetsz haza...
2017. ápr. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen valoban ennyi volt, nagyon korrektek voltak.
2017. ápr. 14. 06:04
 9/14 anonim ***** válasza:

"Hotelben vagyok, es teljesen elfelejtettem,hogy ma mar csak penteki nyitvatartas szerint vannak a bankok nyitva, holnap meg semmi."


Apukám a pénzzel előre kell rendelkezni, és nem elkölteni. Ennyi!

Nem utólag "kiveszem a bankból". Mégis mit képzelsz?! Buta és felelőtlen vagy!!

2017. ápr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Úgy életképtelen 6-oskám, hogy tré hely lehet, ahová csak úgy lehet foglalni, hogy kártyát lobogtatsz és ezen keresztül foglalod. Mert akkor eleve feltételezik, hogy lopsz. Olyan helyre meg nem megyünk.


Normális helyeken nem kell kártya! Semmi szükség rá! Na mégis hogy lehet így foglalni? Beszarás :DDDDD


Telefont ismered?????????

2017. ápr. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!