Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hotelben vagyok, nem tudok...

Hotelben vagyok, nem tudok fizetni, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Hotelben vagyok, es teljesen elfelejtettem,hogy ma mar csak penteki nyitvatartas szerint vannak a bankok nyitva, holnap meg semmi. Holnap kell eljonnom es fizetni, de keddnel hamarabb igy ha fejreallok se jutok penzhez (ilyen lekotott biztosszamlan tartom a penzt tehat bankban tudom csak kivenni.) Nagy butasag volt utolso pillanatra hagyni. Mindenkeppen ki akarom fizetni es kedden elso dolgom lesz elmenni a bankba es elintezni, de addig mit csinaljak? Ha megmondom oszinten h ez a helyzet vajon rendort hivnak ram, vagy megvarjak a keddet? Tudom, hogy hulye voltam meg figyelmetlen ugyh mellozzuk a kioktatast legyszi

2017. ápr. 13. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kiveszed a szobát még keddig, és ennyi. Napközben meg bemész a bankodba, ha már voltál olyan ökör, hogy szállodába pénz nélkül menj.
2017. ápr. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

> Normális helyeken nem kell kártya! Semmi szükség rá! Na mégis hogy lehet így foglalni? Beszarás :DDDDD


Fogalmam te hova jársz de ahová én járok ott mindenhol de mindenhol kérnek hitelkártyát incidentals-ra amikor elfoglalod a szobát...

2017. ápr. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én csak jó helyekre járok. Ahol nem feltételeznek előre lopást, ezt megelőzendő a kártyát nem kérik. És te?!
2017. ápr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
SEMMILYEN kártyaszámot nem adok ki, nem adok meg, neten meg aztán pláne nem, de amúgy meg nincs is :) Anélkül is lehet élni!
2017. ápr. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!