Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Így lehet diákbérletem?

Így lehet diákbérletem?

Figyelt kérdés
Békéscsabára akarom,de nem ott lakok,és nem oda járok isibe. Sportolni járok oda. Osztálytársamnak kiadták. Nekem kifogják?

2017. jún. 3. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hivatalosan csak az iskola es az otthonod kozott lehet. Bar pl. Budapesten diakberletet vehet minden diak. Eddig viszont ugy tudtam csak Budapest kivetel, de ezek szerint lehet Bekescsaba is az, vagy pedig iskolai keretek kozott sportolnak, ha nem is oda jarnak, ugy is kiadhatjak. Kerdezz ra ott, az a legtisztabb.
2017. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most latom, hogy MAV es nem helyi busz stb, akkor muszaj, hogy ott tanulj, vagy igazolas arrol, hogy ott kell pl. tornaorara sportkorre stb jarni, tehat iskolai keretek kozott. En idomben legalabbis igy volt.
2017. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!