Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen logika alapján állítják...

Milyen logika alapján állítják össze - határozzák meg a buszoknak a számát Budapesten?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer azt mondták, hogy körzetek közötti számok alapján. De mint bebizonyosodott, nem igaz. 16-ik kerületi vagyok, és itt 44-es, 244-es, meg egyebek járnak. Számomra nem egy értelmű a dolog.

2017. jún. 5. 12:12
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
100%
Szerintem már rég nincs benne rendszer, egyrészt már többször át lett szervezve, másrészt 5-8 éve volt egy olyan átszervezés, hogy minden szám egyedi járművet jelöljön (tehát ne legyen 59-es busz és villamos is), és az teljesen átvariált mindent. (Pl. 59,59/A helyett lett 35, 36, és megmaradt az 59-es villamos)
2017. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy régen volt benne valami logika, de ma már ne keresd, annyiszor át lett szervezve.


Valami logikafoszlányokat találsz, hogy pl. ugyanazt a környéket szolgálja ki a 102, 110, 112, csak az adott környéket elhagyva másik irányba mennek tovább.

2017. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ‼
2017. jún. 7. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!