Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jött oda hozzám? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött oda hozzám? Mi ebben a logika?

Figyelt kérdés

Tegnap várom a buszt, mar kiszúrtam, hogy ott áll egy lány, akit valószínűleg ismerek. (kb 1 éve egyszer találkoztunk, ismerkedtünk, de gerinctelen volt velem, aztán elküldtük egymást a fenébe neten, ő smst is írt még, mivel tiltottam, és az smsre se reagáltam már,mert minősithetetlen dolgokat írt), na szóval láttam hogy ő az, ugy csináltam mint aki észre se veszi, a buszon is, ő meg láttam a szemem sarkából,hogy engem figyelgetett. Majd amikor leszállt, direkt a hátso ajtohoz jött, ott álltam, rám nézett, én is rá, mert figyelt, köszönt halkan. Én vissza. Olyan kis szerény volt,zavarban volt. De nem mondott semmit,én se (minek is mondtam volna?!). Aztán le is szállt és megint köszönt meg én is.

De hogy ennek mi értelme volt, egyszerűen nem jövök rá. Én ha valakivel nem vagyok jóban, elkerülöm, levegőnek nézem.

Én 26F, ő 24L


2017. máj. 28. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kellemetlen volt neki a helyzet, megbanhatta, hogy igy viselkedett veled.
2017. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, hát ezt ne is akard megérteni. Egy mai, átlag 24 éves lány, az gyerek még és a gondolkodása is olyan.
2017. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán azért ment oda, mert sok buszon a hátsó ajtón illik leszállni.
2017. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Ez a lehetőség aligha játszik, mivel középső ajtó is volt, ráadásul amellett ült a lány. Direkt hátrajött hozzám.
2017. máj. 28. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!