Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egyedül szállodában?

Egyedül szállodában?

Figyelt kérdés
Szállást keresek, egyedül utaznék valahova. Se sosem látok olyan kiírást, hogy egy egyágyas szoba mennyire kerülne, legtöbbször két főre írják ki az árakat, gondolom főleg két ágyas szobák vannak. Egyágyas szobák mennyire vannak hotelekbe és árban mennyivel olcsóbbak mint egy kétágyas? Mik a tapasztalataitok e téren?

#egyágyas #egyedül szálloda #egyedül nyaralás
2017. júl. 17. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
A szallas.hu-n vagy bármilyen szálláskeresőn írd be, hogy 1 személyre keresel szobát, és ki fogja adni azokat, maiket kivehetsz. Sok helyen olcsóbb 1 személyre, de ez nem törvényszerű. Ezen kívül egyes szállodákban vannak 1 ágyas szobák is.
2017. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon sokszor foglaltam már 1 főre szállást (főleg Booking, Airbnb vagy a Hotel saját oldalán).

Jövő hétre is van egy ilyen foglalásom külföldre.

Bármelyik oldalon - amelyeket említettem - be lehet írni, hogy 1 főre keresel szállást és kidobja az árat, foglalhatsz is egyből. Vannak 1 ágyas szobák, de ha nincs szabad 1 ágyas, betesznek 2 ágyasba, ez nem gond.

Ha van még kérdésed, írj nekem privátban!

2017. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova utaznál. Én is 1 főre szoktam foglalni, van amikor eleve 1 ágyas a szoba, de van amikor ugyanannyi lenne, ha 2 főre kérném. Bookingon szoktam foglalni.
2017. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tippeket, ment a thumbs up.
2017. júl. 18. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!