Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van értelme ezért elutazni...

Van értelme ezért elutazni egy távolabbi településre, vagy pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Elmegyek vonattal mondjuk akár megyeszékhelyre akár egy kisvárosba, faluba, aztán ott mászkálok egyet a település utcáin, esetleg megiszok egy sört a buszmegállóban, mindezt tök egyedül, aztán hazajövök.


Ez így pénzkidobás csak ezért elmenni? Mert amúgy szeretek utazni, kirándulni, de nem mindig érzem teljesen jól magam közben, eléggé változó hogy mennyire. És előre sose tudom eldönteni mielőtt elindulnék, hogy most éppen élvezni fogom-e. Van amikor kellemes, van amikor tök lehangoló magányosan mászkálni az utcán.


2018. márc. 30. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Én rengetegszer csináltam ezt, sosem bántam meg. De tény, hogy mindig jobb társaságban utazni.
2018. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

persze, de ha van egy okostelefonod, egy navigációd, akkor körülnézhetsz előtte a neten, kinézed, hogy mi van ott, ami érdekes, milyen kocsmát/bisztrót/fagyizót ajánlanak, és akkor oda elbattyogsz

Így máris többet kihoztál a pénzedből, mint a vasútállomás restijében egy sört

2018. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
orszagon belul penzkidobas, orszagon kivul erdemes
2018. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor már kirándulnék, az erdőben nem nyomasztó egyedül ténferegni.
2018. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Négyes, városokban, falvakban sem az.


Az pedig nettó baromság, hogy külföldre kell menni, nem ezen múlik, hogy jól érzed-e magadat egy ilyen kiruccanás on vagy sem.

2018. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg még 20x ugyanezt a kérdést.
2018. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!