Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik Angliába költöztek...

Akik Angliába költöztek magyarok: nem zavar titeket a ködös, esős időjárás?

Figyelt kérdés
Nem tudtam , hova írjam a kérdést....

2013. máj. 26. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Kifejezetten szeretem, mondjuk én már Magyarországon is imádtam az esős napokat, a száraz kánikulákat viszont a hátam közepére kívántam. Amikor eláll az eső és a felhők közül kisüt a nap, az pedig nekem maga a hetedik menyország. Amúgy ehhez az országhoz hozzátartozik ez az időjárás, nélküle nem is lenne ugyanaz, és akkor talán nem is szerettem volna meg annyira, hogy ideköltözzek.
2013. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
olyankor mindig lecsekkolom a bankszámla egyenlegem
2013. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
de igen zavar,olyankor a hangulatom is borús.
2013. máj. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Engem egyáltalán nem zavar. Aki ilyeneken háborog, az vagy itt is rosszul keres, nincsenek barátai, nem tud hova menni, stb, ezért időjárás miatt szidja az országot. Az ilyeneknek szoktam tanácsolni, hogy menjenek haza, az mindenkinek jobb lesz. Az időjárás a legutolsó dolog, ami közrejátszik abban hogy szeretek-e itt lenni vagy nem. És én jelenleg jól érzem magam, szeretem az országot.
2013. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Csak ha szabadnapos vagyok!!!Mint mindent ezt is meglehet szokni!!!
2013. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem nagyon. Most két napig szép idő volt, de ma már borult :D
2013. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Otthon az alföldön éltem, nyáron majd megpusztultam, mert utálom, ha 25 fok felett van a hőmérséklet. Mindig fájt a fejem tőle. Itt megszűnt a fejfájás, úgyhogy nekem jó.
2013. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én északabbon élek, de itt nem szokott ködös lenni az időjárás. Most viszont meg lehet dögleni, olyan meleg volt ma, 20 fok. De jövő héten lesz egy-kéz nap hűvösebb (17fok).

De nagy király az időjárás. Május közepén vettem széldzsekit, mert reggelente még kellett, délután meg nem tudtam hova tenni a tavaszi kabátom.

2013. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem teljesen mindegy milyen idő van kint, amikor úgy is a munkahelyeden vagy. Amikor meg szabadságon van, akkor meg olyan hihetetlen dolog áll rendelkezésedre, mint a pénz és abból el lehet menni nyaralni olyan helyekre, amiről csak álmodnak Mo-n.
2015. ápr. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
De zavart...van akit nem
2023. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!