Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Üdülési Csekket elfogad a MÁV...

Üdülési Csekket elfogad a MÁV és a VOLÁN?

Figyelt kérdés
Szóval, a kérdésem az lenne, hogy ha én utazni szeretnék belföldön (pl. vonattal le balatonra) akkor a vonatjegyemet megvehetem-e üdülési csekkből, illetve, hogy ha busszal mennék valahová, akkor ott is fizethetnék-e azzal. A válaszokat előre is köszönöm :)
2010. jún. 27. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

MÁV:

Üdülési csekkel is lehet vonatjegyet venni azokon az állomásokon vagy jegyirodákban, ahol számítógépes rendszer segítségével történik a menetjegyek kiállítása. Az üdülési csekk azonban csak az üdülés helyére történő belföldi utazáshoz vehető igénybe, havi-, illetve félhavijegyet, tanuló-havijegyet, bérletet valamint nemzetközi jegyet nem lehet vásárolni érte. A menetjegyet pedig csak az üdülési csekk tulajdonosának nevére szolgáltatja ki a vasút. Üdülési csekkből készpénzt visszaadni nem tudunk.


BUSZ:

A szerződésben lévő volán társaságoknál, úgy elővételben, mint a menetrendszerinti távolsági és helyközi járatok buszvezetőinél.

2010. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, időközben én is megtaláltam ezt, esetleg ha valaki már vásárolt is így, leírhatná, érdekelne, hogy a gyakorlatban is működik-e a dolog,mert ezek ilyen 2007-es kiírások :D De végülis, úgyis kiderül majd, amikor veszem a jegyem, csak ugyebár nem mindegy, hogy készpénzzel, vagy üdülési csekkel fizehetem-e ki :)
2010. jún. 27. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!