Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nem Budapesten lakom de...

Nem Budapesten lakom de megyek melyik plázába érdemes elmennem?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%

Már bocs hogy beleszólok de ha Budapesten jársz és (láthatólag) nem ismered a várost, akkor miért nem a nevezetességeket nézed meg? Vagy nézd utána van-e valami érdekes kiállítás! Vagy ha hidegen hagy a kultúra, legalább a romkocsmákba térj be, az is legalább budapesti dolog...


Vagy legalább menj el a Camponába, ott lehet plázázni is, meg ott a Tropicarium is.

2019. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Mindben kb ugyanaz a boltfelhozatal, kisebb eltérésekkel (pl. MAC, Kiehls nincs mindben). Plusz változó az is, hogy egy adott boltban miből van készleten, mit vittek el éppen. Szerintem felesleges csak plázázás miatt felutazni Pestre, mert kb az összes boltnak van online site-ja, ahol nagyobb a választék, és kaphatsz ilyen-olyan akciókat is pluszba (pl. az először rendelsz, 10-15% kedvezmény). Viszont ha mindenképpen menni szeretnél, célszerű olyat választani, ami közel van ahhoz az állomáshoz, ahol leszállsz (már ha vonattal, busszal mész Pestre). Arena, WestEnd akkor leginkább.
2019. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Heim Pál kórházba kell mennem de van egy szabad napom és gondoltam körül nézek mivel Erdèlyi vagyok.

Corvin pláza esetleg?

2019. jan. 14. 15:22
 14/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, mi a baj azzal, ha pontosítást kérek, hogy mit is szeretne? Mi lepontozni való van ezen?


A Heim Pálhoz a Corvin közel van. 1,5 km gyalog is megtehető. A kórháztól indulnál felfedezni a várost?


Jártam Erdélyben, de eszembe nem jutott plázázni, vásárolni, csak a legszükségesebbet.

De te tudod, ha ilyen helyekre akarsz menni, akkor szerintem teljesen mindegy.

Az üzletek típusai, termékkínálat és árak nagyon hasonlóak.

Mozi is van a legtöbben. Más nem is érdekel?

2019. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Corvin azért relatíve kicsi, nincs akkora választék. Inkább akkor Westend, bkv-val 15perc.
2019. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!