Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Érdemes Budapestre költözni?

Érdemes Budapestre költözni?

Figyelt kérdés
Majd szeretnek oda menni egyetemre.Arra lennek kivancsi hogy ti mit szerettek és mit nem szerettek benne,mi a véleményetek a városról és könnyű lenne elhelyezkedni.Tudom hogy mindem városnak vannak rosszabb pontjai.És azt is mondjátok neg hogy mek kerületbe érdemes lakni,Pesten vagy Budan.Köszönöm.Amúgy most Romániába Nagyváradon lakom.

2019. febr. 28. 20:19
 1/5 anonim válasza:
88%

Mindenképpen érdemes!

Én nagyon sokat tanultam ott,bölcsebbé is váltam.

De sajnos belekerültem egy rossz társaságba is egy időre.

Légy okosabb,mint en és kerüld a rosszat.

A Batthyány téren ki ne hagyd az esti Duna parton lévő ücsörgést :)

Gyönyörű a parlament.

Szóval semmiképp ne hagyd ki.

2019. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Nagyban fugg az élethelyzetedtől. Szerintem fiatalon tanulni, bulizni, karrier elejét elindítani jó hely. Később családos életre szerintem kevésbé megfelelő. No meg ugye ízlések és pofonok...
2019. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
58%
Igen,a legtobb helyzetben erdemes. En imadom,nem bantam meg a koltozest :)
2019. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mindenképpen érdemes Budapestre költözni, én is vidékről költöztem fel, lassan már 2 éve. Az itt töltött idő után nem tudnám az életem újra ott elképzelni, ott túl unalmas volt és nem lehetett semmit sem csinálni.

Egyetem miatt megéri odaköltözni, utána munkát is egyszerűbb találni.

Mit szeretek benne? Egyszerűen azt, hogy mindig él a város, minden elérhető közelségben van, a tömegközlkedéssel bárhova el lehet jutni.

Én Budán a XI. kerületben lakom, ezt ismerem a leginkább, így ezt tudnám ajánlani. Nagyon kellemes és jól frekventált környék.

2019. márc. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ország vízfejűsége miatt érdemes lehet, de amúgy én rühellem ezt a várost, pedig itt nőttem fel.
2019. márc. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!