Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek gáz egyedül...

Szerintetek gáz egyedül elmenni nyaralni/ kirándulni?

Figyelt kérdés
Sajnos egyedülálló lettem, szeretnék elmenni valahová 1-2 napra valamilyen hegyvidékre, aztán kivenni egy szobát egy hotelban , vagy panzióban , nagyon gáz , hogy egyedül megyek? Nem fognak hülyének nézni?
2019. júl. 14. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz, egyébként sem foglalkozik ezzel ott senki.
2019. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%

Ha hülyének néznek is, a lényeg, hogy te jól érzed magad, szóval ne foglalkozz más véleményével.

Én is voltam már többször, és sokszor kipihentebb lettem és jobb volt, mint amikor alkalmazkodnom kellett máshoz.

2019. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, én is most pont ugyan ezen gondolkodtam, hogy milyen lenne, mivel ugyan ebbe a helyzetbe vagyok és amugy másom sincsen senki, de emiatt meg nem akarok remeteként otthon ülni.
2019. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem az. Magam is többször utaztam egyedül, nincs abban semmi. És garantáltan az lesz a program, amit te akarsz.
2019. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek :) :) ez most így jól jött
2019. júl. 14. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz egyedül menni nyaralni/kirándulni, csak van egy hátulütője: a szállás minden esetben drágábbra jön ki, mint 2 személynél: vagy azért, mert egyágyas felárat fizettetnek veled, vagy azért, mert mindkét főt ki kell fizetned, ha egy szobába mész. Pl. ha kétszemélyes a szoba és 2 főre 10 ezerért adják ki, akkor egy főre 5 ezerbe kerülne, de Neked ilyenkor ki kell fizetni a 10 ezret. Vagy pedig van egyágyas felár, azzal meg mondjuk 7.500 lenne a szállás.

Szóval ez a hátránya a dolognak.

De senki nem fog hülyének nézni - főleg a mai világban nagyon sokan élnek szingliként.

2019. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal :D
2019. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!