Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz air helyjegy?

Wizz air helyjegy?

Figyelt kérdés
Foglaltam jegyet a Wizz air él, debrecenböl dortbmmundba. Édesanyam részére. MA azt mondta neki valaki hogy még fizetni Kell a helyszinen 20 ezer ft-ot a helyért. Akarhany szor repültem soha nem kellett fizetnem ilyesmt. Tud erröl valaki valamit?
2019. júl. 25. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki mondta ezt neki, de nem valami tájékozott. Nem kell a helyszínen semmit sem fizetni.

Majd a check-in közben kell megadni, hogy akartok-e helyjegyet foglalni vagy egyszerűen csak oda ül anyukád, ahová random osztja a gép.

2019. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Persze hogy kell van egy haverom aki intéz neki 15-ért is. Küldöm priviben a számlaszámot.
2019. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Amikor veszed a jegyet, vagy legkésőbb az online checkinig tudsz foglalni előre választott ülőhelyet. Ez kb. 3-4 ezer forint. A reptéren már nem. Ráadásul nem helyjegyet és nem is 20 ezerért.
2019. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Nos, amikor megveszed a jegyet, fapadoséknál, akkor csak egy jegyet vettél, semmi mást, erre "rakódnak" különböző szolgáltatások, amelyet vagy megveszel, vagy nem.

A jegy maga arra jogosítja édesanyádat, hogy felszálljon a gépre egy ingyenes, kis kézipoggyásszal, melynek mérete 40x30x20 cm. Ezen kívül SEMMI más nem lehet nála: sem övtáska, sem retikül, stb.

Ha ez a poggyászméret nem elegendő, akkor 2 variáció van:

1.- vagy elsőbbségi beszállást lehet venni a jegy mellé - ekkor egy másik, nagyobb méretű poggyászt is vihet magával: 55 × 40 × 23 cm -est.

2- vagy ha még nagyobb poggyászt szeretne vinni, akkor még tudsz vásárolni feladott poggyászt mellé -de ez azért elég drága (oda-vissza kell megvenni)


Helyfoglalás. Indulás előtt 48 órával be kell csekkolni online: beírni az adatokat, beszállókártyát ekkor kapod meg, elektronikusan. Ha édesanyád nem boldogul a technikával, akkor javaslom, nyomtassa ki, ha boldogul, akkor töltse le a wizz appot és mentse el a beszállókártyát.

Egészen a becsekkolásig vásárolhatsz ülőhelyet, még becsekkoláskor is felajánlja. Ha nem akarsz emiatt külön fizetni, akkor kiosztja a gép oda, ahol épp van szabad hely - ezért nem kell fizetni, valóban.


Az a valaki bődületes zöldséget mondott, mert feladott poggyászt igen,lehet pluszban vásárolni a reptéren (csak baromi drága úgy), de ülőhelyet nem.

2019. júl. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Igen Engem is Meg lepett, mert sokszor repültem, de eddig csak is germanwingssel És naluk ez mashogy megy. Csak probaltam édesanyamat meggyözni a baratnöje butasagarol.
2019. júl. 26. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Én Wizz air-en mindig a priority-t foglalom a plusz csomag lehetőség miatt, és nekem eddig mindig felajánlotta ezzel egyidejűleg, hogy válasszam ki az ülőhelyemet. Ki is választottam,kifizettem a repülőjegyet a választott szolgáltatásokkal, és volt konkrét helyem.
2019. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!