Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha Ryanairnél két főre veszek...

Ha Ryanairnél két főre veszek jegyet, de nem foglalok helyet, akkor együtt sorsolnak nekünk helyet vagy külön-külön? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Nincs helyjegy sorsolás.

Lehet előre fizetni a helyjegyért. Aki kifizette annak fix helye van. Aki nem fizetett a hely jegyért annak marad a "aki kapja, marja" helyzet. Vagyis amikor felkerülsz a gépre, oda ülsz ahol van még üres hely. Ha szerencsétek van akkor lesz két egymás melletti üres hely. Ha nincs szerencsétek akkor nem ültök egymás mellé.

2015. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Azon utasok akik nem szeretnének ülőhelyeikért fizetni, elvégezhetik az online utasfelvételt 7 nappal a járat indulása előttől egészen 2 órával a járat indulása előttig és ekkor kapnak egy ülőhelyet ingyen."


Ebből gondoltam, hogy ők választanak.

2015. febr. 28. 13:50
 3/9 A kérdező kommentje:
Plussz úgy tudom a helyfoglaláshoz nem jár elsőbbségi beszállás, akkor meg honnan tudjunk meg, hogy melyik helyek szabad prédák?
2015. febr. 28. 13:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. febr. 28. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló le van maradva 1-2 évvel.

Ha van egymás melletti szabad hely akkor nagy valószínűséggel egymás melletti helyeket fog kiosztani a rendszer, szóval csak ezért ne fizessetek.

2015. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. febr. 28. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha pedig nem egymás mellé szól, akkor el kell cserélni az ülőhelyeket. Megkéritek a másik tagot, hogy üljön a ti helyetekre.
2015. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Sorsolás"? :D Mi ez, lottó?


Nem garantált, hogy egymás mellé kaptok, de még akkor is megkérhettek valakit a gépen, hogy üljön át. Szokott ilyen lenni. Ha mégsem sikerül, gondolom, akkor sem haltok bele, ha nem egymás mellett ültök az úton...

Ha mégis, akkor pedig foglaljatok előre helyet.

2015. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló nagyon le van maradva, már elég régóta előre kiosztott hely van Ryanairnél.


Én azt figyeltem meg, hogy ha egyszerre csinálom a Check-int a foglalásban szereplő összes utasnak akkor sorban egymás mellett osztja.

2015. márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!