Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Los Angeles-be repülök Novembe...

Los Angeles-be repülök Novemberben, mik a teendök?

Figyelt kérdés
Sohasem repültem még ezelött, ezért tanácstalan vagyok. :) British airways-szel fogok menni, tudtok nekem pár tippet adni? Pld miket vihetek magammal/mit vihetek fel a gépre, tanácsok becsekkolásra stb. Szóval hasonlóak. :D Ja és majd át kéne szállnom, arra is tudtok valami tanácsot adni?
2019. aug. 22. 08:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy a normál iskolatáskámat vinném fel a gépre amiben egy hordozható töltö és egy füles van, esetleg egy könyv, telefonomat zsebemben tartanám. úgy hallottam, hogy folyadékot és kaját nem lehet a repülöre felvinni, de javítsatok, ha ez nem így van. :)
2019. aug. 22. 08:44
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
Minden le van irva az utolso reszletig az adott legitarsasag oldalan
2019. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból. De nem értem ezeket a kérdéseket. Tudod, hogy novemberben repülni fogsz, tudod a légitársaságot is. Miért olyan nehéz megnyitni a honlapjukat, és elolvasni a szabályzatot? Minden levan írva feketén-fehéren, hogy mi vihető fel a gépre, és mi a feladottba.

Ha már a gyakorit használod.- Olyan nehéz a régi 1 millió ugyanilyen kérdéseket átolvasni? ANnyian leírták már, miért kell a 2150452637 ugyanilyen kérdést feltenni újra??

2019. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1) Hordohato tolto nem lehet a feladott cosmagban, tehat jo hogyha felviszed. Ha veletlen olyan taskad van amibe bele van epitve a tolto (powerbank), azt nem szoktak engedni a fedelzeten sem (legitarsasag fuggo), gondolom nem ilyened van

2) Etelt lehet felvinni, de BA is fog adni napszaktol fuggoen reggelit/ebedet/vacsorat (hosszu ut, legalabb ket meleg etkezes lesz + egy hideg). Ez szerintem eleg.

3) Folyadekot csak 10*100ml (zarhato tasakban) lehet atvinni a biztonsagi ellenorzesen, de a repteren vehetsz vizet. Ez is folosleges, BA fog adni korlatlan vizet/uditot, (bor/sor is lesz szerintem). Bar azert egy palack viz sosem art.

4) Vigyel fel valami melegebb ruhat, pulcsi, a fedelzetre, fazhatsz a legkonditol.

5) Atszallasra gondolom lesz eleg idod (London?), semmi extra, feladott csomagodat atrakjak, te meg atsetalsz a megadott kapuhoz (ez eltarthat 10-15 percig). + UK nem schengen, nem tudom atszallaskor at kell-e esni ott hatarellenorzesen.

Jo utat!

2019. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Légitársaság függő, miket engednek fel mekkora csomagban, és hogyan mikor működik a check-in, ezt a BA oldalán nézd meg.

Néhány plusz tipp, ami jól jöhet:

- legyen nálad kézfertőtlenítő, hosszú út esetén akár fogkrém-fogkefe

- legyen nálad hidratáló krém, mert nagyon rossz a levegő a gépen, és kiszárad a bőröd

- vigyél egy pulcsit, mert hűvös lehet a gépen

- zárt cipőben menj (nem muszáj, de szerintem kényelmesebb, meg nekem fázik a csupasz lábam a gépen)

- ha van elég időd az átszállásra, akkor nem lesz vele gond, minden reptéren egyértelműen ki van írva, hogy merre kell menni

2019. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végig telibe kapott a légkondi. Begyulladt füllel érkeztem meg New York-ba.
2019. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!