Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kinek mennyiből jött ki egy...

Kinek mennyiből jött ki egy Budapest - Dublin repülőút?

Figyelt kérdés
"Tokkal, vonóval", az elmúlt egy-másfél évben. Nem katalógus árakra, konkrét, személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi! Elsősorban az Aer Lingus érdekelne!

2019. aug. 27. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ryanairrel 16000 volt a retúr. Ebben csak kis kézipoggyász volt benne.
2019. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Aer Lingus volt asszem 35k, de a poggyász miatt olcsóbb volt így is, mint ha Ryanairrel mentünk volna.
2019. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Két hete fordultam meg pont, Dublinban élek. Ryanairrel jöttem, DUB - BUD egy irányba 30 euró volt. Vissza Aer Lingus-szal mentem egy irányba 94 euróért, így is jobban jött ki, mintha oda-vissza ugyanazzal a légitársasággal repülök. A jegyet kb 3 héttel az út előtt vettem, mert nem terveztem előre a látogatást.

Májusban is jöttem egy hétre, Aer Lingus-szal megfordultam 120 euróból, valamikor januárban vettem rá a jegyet.

2019. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, hogy megosztotta velem a tapasztalatát!
2019. aug. 29. 21:53
 5/7 A kérdező kommentje:

- RyanAir esetében milyen, a katalógusáron felüli költségekre kell számítani. (Évekkel ezelőtt olyasmit is olvastam, hogy az illemhely egyszeri használata € 1.-)

- az Aer Lingus gépein van-e fedélzeti ellátás? (Jegyárban foglalt vagy extra, külön megrendelésre.)

2019. szept. 22. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ryannél nem tudok róla hogy a pöce fizetős lenne, bár én írtózok a nyilvános rötyik használatától ezért repülőn nem szoktam elmenni, csak ha hosszabb utakra megyek. De mostanában nem hallottam olyat hogy fizetni kéne. Annyi a trükk hogy az árban egy kis kézipoggyász van, lehet venni priorityt akkor felvihetsz egy normál kabin méretűt vagy veszel feladott poggyászt. Meg nem árt online becsekkolni a BP-t meg kinyomtatni mert ezekért is legombolnak.
2019. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5%

Nekem 200 Ft + 2*6 euró volt a rekordom Dublinba, de ez még a 100 Ft-os brüsszeli jegyek és a filléres továbbutazások korában volt.

Te is találhatnál most is 40 euróból retúrt, ha nem itt kérdezősködnél, hanem nekilátnál keresni.

Sok sikert és kitartást hozzá.

2019. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!