Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ilyen esetben mi történik?

Ilyen esetben mi történik?

Figyelt kérdés
Ha pl a Ryanair vagy más légitársaság törli a hazafelé tartó járatomat, indoklás nélkül, milyen kompenzációra vagyok jogosult, vagy áttesznek a következő gépre? Nem akarok muszájból még egy napot maradni
2019. szept. 15. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Felajánlanak egy másik járatot másik napra.

2. Ha nem fogadod el a másik nap utazását, akkor visszautalják a pénzt.

2019. szept. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

@1 Ne beszéljünk butaságokat, ennél jóval komplexebb a dolog.


@Kérdező: az E261 kompenzációra keress rá.

2019. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok. A british múlt héten törölte a hazafelé tartó foglalásomat. Írtak emalt, hogy van 3 nap amikor megetek vagy visszautalják a pénzt. A pénzt kértem. Még aznap átutalták. Sokat utazom Angli- Magyarország között. Nem az elsö eset volt, hogy törölték. Ennyit az okoskodásoddal kettes vákaszadó
2019. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Átfoglalnak vagy visszatérítik a jegy árát


ÉS


Kártérítést kötelesek fizetni ha nem vis major történt. (majd erre hivatkozva próbálnak kibújni a fizetés alól)

2019. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!