Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Meg lehet változtatni repjegy...

Jakab9 kérdése:

Meg lehet változtatni repjegy vásárlás után a leadott személyi igazolvány számát, azonosítóját?

Figyelt kérdés
Kislányomnak (13 éves) szervez az iskola repülős utazást Londonba Novemberben. Már most meg akarják venni a WizzAir jegyeket. A gond, hogy a személyi igazolványa lejárt. Azonnal elindítottuk az újat, kaptunk kártya alakú ideiglenes személyit, a végleges 8-10 nap. A probléma az, hogy az ideiglenes csak 1 hónapig érvényes. A tanárnő azt mondja, hogy így nem tudja megvenni neki a repjegyet, mert kell hozzá az okmány azonosítója. Nem lehet ezt később megváltoztatni a WizzAir-nél, amikor már meglesz a végleges személyi ig.?

2019. szept. 16. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A jegyvásárláshoz nem kell igazolványszám, csak a becsekkoláskor, addigra pedig már meglesz.
2019. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves első válaszadó!


Ez a ryanairnél is igaz? Hasonló helyzetben vagyok, mint a kérdező, a jegyeket nem én foglaltam, de a hitelesítéshez kellett a személyi számom. (Most utazom először ryanairral, és telefonos appon belüli regisztráció kellett, vagy valami ilyesmi) Mire utazunk, már új igazolványom lesz.

2023. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ryanairnél is csak a becsekkoláskor kell megadni az igazolvány adatokat.
2023. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!