Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Magyarország - USA repülővel?

Magyarország - USA repülővel?

Figyelt kérdés
Utazott már valaki Itthonról közvetlen repülőjárattal Newy Yorkba, vagy más amerikai városba? Mennyi idő az út és mekkora eséllyel zuhanhat le útközben a gép az óceán felett? Mert azért elég nagy a táv. Tudtok ilyen esetről egyáltalán? Ja és mennyibe kerül kb egy jegy? Előre is köszi a válaszokat.

2019. okt. 1. 14:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
4%
Nem szabad arra gondolni, hogy lezuhan, mert akkor biztosan lezuhan.
2019. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%

#1 hülye vagy.

Kérdező: nem fog lezuhanni, amúgy meg pl expedia.com

2019. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A LOT megy Budapestről a JFK-re közvetlenül, majdnem 10 órás az út. Nyugi, semmivel nincs több esélye a lezuhanásnak, mintha átszállással utaznál :D Bár ha javasolhatom, akkor inkább szállj át, mert 10 óra azért 10 óra, egy átszállás megtöri az utat és bár hosszítja, mégis rövidebbnek érzi az ember. Jegy meg nyilván dátumfüggő...
2019. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. okt. 1. 15:18
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Közvetlenül nem, Düsseldorfban átszállással utaztam New Yorkba (Newark Internationalon szállt le a gép). Az út cirka 8 és fél óra volt, az esély a gép lezuhanására eléggé kicsi. Nyilván volt már rá példa. Nem aggodalmaskodtam, mert kb. végigaludtam az utat :) Ráadásul a jegyünket egy adminisztrációs hiba miatt felértékelték Düsseldorfban, tehát túristaosztály helyett business class-on utaztunk, ahol igen durván tombolt a luxus :)
2019. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
1%

"Az út cirka 8 és fél óra volt, az esély a gép lezuhanására eléggé kicsi. Nyilván volt már rá példa."


8x nagyobb az eselye, mint egy 1 oras ut eseten.

2019. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha elfogadsz egy tippet: a legprofibb zajszűrős fülesre ruházz be. Adnak a gépen műanyag vackot, amivel filmezhetsz, de az kutyaf...ülét sem ér, mikor egy “speciális” gyerek végig vonyít 10 órán keresztül, márpedig én kifogtam egy ilyet. Éjszakai járat volt pedig, gondoltam csak elfárad éjfél után és bealszik, de nem... már majdnem sírt mindenki körülöttünk vele együtt. 10 órán át vonyítást hallgatni, gondolj bele. Azóta még másfél órás útra sem indulok a fent említett csoda nélkül. Az a kiszolgáltatottság, a reménytelenség, a fejfájás, a fáradtság... minden pénzt megért nekem, hogy soha többet ne kelljen átélnem.
2019. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2019. okt. 1. 15:33
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

Még régebben többször is repültem N.Y-ba közvetlen járattal, majd a megszűnése után Atlantába, a Deltával.

Úgy emlékszem, hogy egyszer sem zuhantunk le...

2019. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

Kb. 8 órás volt az út, amikor mentem. De most más járat van. Az is kb. ennyi idő lehet.

20 éve repülök rendszeresen (nem USA-ba, máshova is) és nem volt gond. A legnagyobb gondom az szokott lenni, hogy unalmas, kényelmetlen a wc.

Balesetre nem szoktam gondolni.

2019. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!