Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ti hányéves korotokba utaztato...

Ti hányéves korotokba utaztatok először repülővel?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt repülni?Féltetek?

2019. okt. 6. 18:04
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
És melyik országba utaztatok?
2019. okt. 6. 18:04
 2/25 anonim ***** válasza:
27. Németbe. Kicsit attól tartottam, hogy esetleg rosszul leszek, de nem lettem.
2019. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25, Németország. Nem a repüléstől féltem, hanem a repülőtértől. Azóta imádom a repülőtereket. :) A repülés maga pedig semleges.
2019. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
35.Spanyolország-Tenerife, 5,5 órás út volt. Rettegtem. Hogy lezuhanunk, hányni fogok stb. A felszállás nem volt jó, még utána is voltak félelmeim, de a landolás már kifejezetten élveztem. Azóta több tengerentúli és rövidebb út van mögöttem, és kifejezetten szeretek repülni, mondhatni rajongok érte.
2019. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
6-7 éves lehettem, az akkor már valószínűleg pont független Litvániába utaztam, szüleimmel. Nagyon izgatott voltam, de gyerekként ez buli, nem félelem. Pedig a gyomrom az első utat nem bírta (a kis Jaj-40-est dobálta ám a szél...), ám a kapott felfújható repülő minden gondomat elűzte. Tudom, hogy elhittem apámnak: kátyús a levegő és ma màr azt is osszeraktam , hogy a nagyon magas oszlop, ami mellett pont elrepültünk, valószínűleg a mögöttem elsétáló stewardess sziluettjének visszatükröződése lehetett az ablakban.
2019. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0 évesen Japánba.
2019. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

15 éves, és Németországba.

Nem féltem inkább izgatott voltam. Nekem bejött a repülés.

2019. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:

16 évesen Görögországba.

Fura érzés volt. Eléggé be voltam szrva de nem mutattam ki, nehogy édesanyámat még jobban megijesszem :'D

2019. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
21 évesen, Tunéziába mentünk nyaralni az akkori fiúmmal (ő repült már korábban). Nagyon féltem. :)
2019. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
1 évesen, és USA-ba.
2019. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!