Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mekkora táskát vihetek?

Mekkora táskát vihetek?

Figyelt kérdés
Jet2 géppel repülök Angliába. A GYIK-ben azt írja, hogy kézipoggyász mellé vihetek egy kézitáskát, laptoptáskát magammal, de el kell férjen az ülés alatt. Mekkora lehet az a kézitáska maximum? Mennyi hely van ott?

2019. okt. 21. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
kb 20x30cm mint egy laptoptáska.
2019. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. okt. 22. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
56x45x25 és csak egyet vihetsz.
2019. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

You may carry on board one piece of hand luggage free of charge, as long as it weighs no more than 10kg and is no larger than 56cm x 45cm x 25cm, including any wheels and handles. If your hand luggage weighs more or is larger than this, it will need to be checked into the aircraft hold, and you may have to pay an additional charge.


You can also bring a small, personal item on board (such as a handbag, laptop bag or airport purchase), as long as it is placed underneath the seat in front of you.


Ezt írja a Jet2 oldala. Én úgy értelmeztem, hogy 1 kézipoggyász 56x45x25 és azon felül vihetek még egy laptop táska, kézitáska vagy reptéri vásárlás amit az előttem lévő ülés alatt el kell férjen.

2019. okt. 24. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, igazad van kérdező. Akkor lehet hogy amikor én repültem anno Jet2 val még más volt , vagy nem figyeltem eléggé😊
2019. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!