Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha a repülőjegyen elírták a...

Ha a repülőjegyen elírták a nevem, attól még felengednek a gépre?

Figyelt kérdés

Nem én vettem a jegyet, a személyimben Szintia, a jegyen Cintia van írva. Ugye így még felengednek?

Sürgőős!:I


2019. nov. 15. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Hívd fel a társaságot és mondd el a problémádat, van, ahol kell fizetni érte, van, ahol nem!
2019. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképp konzultálj a légitársasággal illetve ha ugynoksegen keresztül vetted, az ügynökséggel. Alapvetően ez egy manuális ellenőrzés, szóval nem feltétlenül okoz gondot egy ilyen elírás, de ha mondjuk az illető külföldi alkalmazottnak fogalma sincs az SZ és a C betűhöz tartozó hangok hasonlóságáról, akkor aztán magyarazhatod neki...
2019. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Kezdeményezd a javítást a bételi helyen. A check in ponton elektronikus azonosítás van, az ügyintéző nem dönthet. Van egyezés, mehetsz, nincs egyezés nem mehetsz. Ez nem jószívűség vagy tolerancia kérdése, a repülő veszélyes üzem. Eltérés nem megengedett.
2019. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem. Ha nem, akkor nem utazol.

Ez az az eset, ami 99,98471 százalékban teljesen ok. Sőt, alapból a 3 betű elírás ok, néha a kutyát nem érdekli, téged hogy hívnak.

De kijavítani egy email, telefon vagy egy bejelentkezés kérdése csak.

2019. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog olyan haverokkal utazni aki a neved sem tudják.
2019. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, én rendszeresen repkedek Europában, de pl Schengenen belül az útlevelemet se szokták nagyon elkérni, a beszállókártyán meg tökmindegy mi van.
2019. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, írtam nekik, kijavították, már haza is értünk:)
2019. dec. 1. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!