Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tényleg kockázatos közvetítőn...

Tényleg kockázatos közvetítőn keresztül venni repülőjegyet?

Figyelt kérdés

Igazán nagy, átszállásos repülőutat most tervezek először. Az lenne az első gondolatom, hogy az adott légitársaságnál foglaljam le a jegyeket, de a keresőkben a különféle közvetítő cégek (budget air, Opodo, Go to gate stb.) több tízezer forinttal olcsóbban adják ugyanazt. Szerintetek valós kockázata van annak, ha ilyen oldalon veszem meg? Nem ugyanolyan biztonságos ez, mint mondjuk bookingon szállást foglalni? Hiszen ott sem közvetlenül a szállodával kerülök jogviszonyba.

Akinek esetleg van tapasztalata ilyen vásárlással, azt nagyon megköszönöm, ha leírja.



2020. jan. 10. 12:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 hozzászóló nem olvasta végig az eddigieket, látom :) Sebaj, azért köszi nektek is!
2020. jan. 10. 16:54
 12/18 anonim ***** válasza:
Én vettem már közvetítőn keresztül, mert olcsóbb volt, mint a légitársaság honlapján. De az is igaz, hogy egy Dublin-Párizs járatról beszélünk Aer Lingussal, tehát nem egy nagy volumenű utazásról egy elit légitársasággal.
2020. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, melyik közvetítőnél vetted? Rendben volt minden?
2020. jan. 10. 22:05
 14/18 anonim ***** válasza:
Skyscanner.com, momondo.com, liligo.com elég jó közvetítő oldalak. Érdemes ezeket is és a légitársaságok oldalait is megnézni, és ott lefoglalni, ahol a legolcsóbb.
2020. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, talán tévedek, de úgy tudom, hogy a skyscanner nem közvetítő, hanem csak keresőoldal...
2020. jan. 13. 11:47
 16/18 anonim ***** válasza:
A legtöbbet úgy tudsz spórolni, ha rugalmas vagy az időpontokat illetően és úgy keresel rá a jegyre!!
2020. jan. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezzel azért tisztában vagyok :D

Minden válaszolónak köszönöm! Végül a légitársaság honlapján vettem meg a jegyet. 17 ezer forinttal volt így drágább, mint amit a Skyscanner a Gotogate-re kiírt.

2020. jan. 15. 12:21
 18/18 kolbászos pacal válasza:
Senkinek nem ajánlom a Gotogate -et, hacsak nem akarja elbukni a pénzét. Tavaly április óta várom a COVID miatt törölt járatok pénzét (3000USD) Levelezgetnek, hogy keressem az Air Canada-t, nem az Ő dolguk visszatéríteni...az Air Canada azt mondja, hogy keressem a közvetítőt (Gotogate) ,hiszen ott foglaltam, ez nem az Ő dolguk. Egy egy levél váltás 2-3 hetet vesz igénybe, mindig más ügyintéző ír, és használhatatlan link-eket, info-kat küldenek. SOHA TÖBBET GOTOGATE ! SOHA
2021. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!