Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Túlsúlyosan repülni?

Túlsúlyosan repülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok segítséget szeretnék kérni! A párommal repülnénk Németországba. Viszont ő túlsúlyos és aggodik hogy mekkorák az ülések. Mellettem ülne én pedig vékony alkatú vagyok és Ryanairrel repülnénk. Kérdés hogy foglaljunk kettő helyet neki,vagy igy elfog férni hogy hozzám is kicsit átlóg? Valakinek van tapasztalata? Most repülünk elsőnek. (Ami természetesen engem nem zavar). Köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 30. 17:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kompatibilis mert ezzel a repülő társasággal mentek és jó volt nekik. Irtak valahol hogy nem mindig van elég,és elszeretnénk kerülni a kellemetlen helyzeteket.
2020. jan. 30. 19:47
 12/12 anonim ***** válasza:
81%
foglaljatok 2.t. en mar megjartam hogy egy ilyen mellett ültem nagyon ciki volt összeérni.kellemetlen.3an fogtok egymas mellett ülni gondolj a3.ra is.
2020. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!