Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb légitársaság eközül a három közül?

Figyelt kérdés
Lufthansa, Ryanair, AerLingus

2020. febr. 5. 23:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Én már mind a hárommal utaztam (Írországban élek).
2020. febr. 5. 23:10
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezek közül a Lufthansa.
2020. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ezek közül a Lufthansa.

Ryanair a legszarabb. Azzal soha többé nem utazom.

2020. febr. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem számít az ár-érték arány, akkor Lufi, de még úgy sem sokkal jobb rövid utakra, mint mondjuk a Lingus. A hagyományos társaságok rengeteg viszonylatban elképesztően túl vannak árazva. Továbbá 2-4 órás utakon ugyanazon az A320-onn vagy 737-en ülsz, csak adnak hozzá egy adag kaját, meg valamit inni. Nem valami nagy show.
2020. febr. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Ryanair a legalja a légitársaságoknak.

Nem csak a dolgozoit használja ki iszonyatosan, hanem az ügyfeleit is. Sorozatosan cserben hagyja az ügyfeleket mindenhol...


Lufthansa egy nagy társaság, velük nincsen probléma. Az ár magas, de ezért nem hagynak cserben.


AerLingust nem ismerem.

2020. febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Közi a jó válaszokat. Szerintem is a Lufthansa a legjobb és a Ryanair a legrosszab. Csak tudni akartam, hogy tényleg így van-e, vagy nekem sz*r ízlésem van a repülőkhöz, légitársaságokhoz.Egyébként még kezdő vagyok itt a gyakoriķérdéseknél. És nem gondoltam volna, hogy ennyien válaszoltok. Kösz. Bye:)
2020. febr. 6. 08:57
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Lufthansa. Én is Írországban élek, leggyakrabban Ryanairrel repülök, de a három közül szerintem is a legrosszabb. Ha nincs nagy különbség az árakban, akkor inkább az Aer Lingust választom a Ryanair helyett, de sokszor egyikkel megyek, másikkal jövök, így jön ki a legjobban.
2020. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem a Ryanair a legjobb. NEm véletlen, hogy 2 évtized alatt a semmiből Európa legnagyobb ilyebn cége lett. Ő talált ki egy csomó dolgot ami valóban fontos a nem sznob barmokbnak.

Ráadásul a legpontosabb, és tényleg a legolcsóbb.

Minden más duma és sznobság.

2020. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Héj! Hatos ha csak mindenkit le barmozol, akkor inkább ne is írj semmit!🖕
2020. febr. 6. 19:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha az ár nem számít, akkor a Lufthansa. Ha viszont azt nézem, hogy többszöröse az ára a Ryannek, akkor viszont annyit nem ér meg. A "nem hagyja cserben az utasait" állítással is vitatkoznék, volt olyan év, amikor az az érzésem volt, hogy többször sztrájkolnak, mint nem...

Az Aer Lingust nem ismerem.

2020. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!