Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik a legjobb és melyik a...

Melyik a legjobb és melyik a legrosszabb légitársaság?

Figyelt kérdés
Külön választva kérném a fapadosokat és a nem fapadosokat!

2020. febr. 11. 19:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom nem ezt olvastad:


[link]

2020. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként nem azt várom el, hogy minden légitársasággal utazzatok,hanem, hogy azok közül mondjatok véleményt amikell utaztatok! Sajnos egyeseknek ez nem volt egyértelmű...
2020. febr. 11. 21:47
 13/21 A kérdező kommentje:

Amúgy volt már egy hasonló kérdésem: https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__repules-repulojegyek_..


Mielőtt még bárki is beszólna,hogy akkor miért tettem fel ezt a kérdést ha már volt egy hasonló. Elmondom, hogy a másik kérdésemben csak három légitársaságot kérdeztem!

2020. febr. 11. 21:51
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
4 különböző helyre utaztam már Ryanair-rel (tehát az 8 út összesen) és még egyszer sem volt semmilyen probléma.
2020. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én biztos csak kifogtam. Van ilyen sajnos. Mint ahogy nekem pl. WizzAirrel jók a tapasztalataim, más meg arra panaszkodik.

Szerencse kérdése is.

2020. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát én amúgy nem szeretem a RyanAir-t.
2020. febr. 11. 22:20
 17/21 subrette ***** válasza:
100%
Nekem az Austrian Airlines, Lufthansa és KLM a kedvenceim. Bennük sosem csalódtam.
2020. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
Fapadossal soha nem utazok ezért arról nem tudok véleményt. Nem fapadosból számomra a legjobb az Emirares legrosszabb az Air France.
2020. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak Emiréccel repültem, úgyhogy az a legjobb, a legrosszabb meg az Interflug, úgyhogy meg is szünt.
2020. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

Fapados légitársaságok közül csak Wizzair-rel utaztam 3x-4x, nekem soha semmi gondom nem volt vele, max. annyi, hogy én viszonylag magasabb vagyok, ezért a sima ülőhelyek kicsit szűkek, viszont utána vettem nagyobb lábterű ülésre jegyet, az már jobb volt.


Azon kívül utaztam már pár légitársasággal (American A., British A., AirFrance, Qatar A., Emirates, Lufthansa, LOT), de nekem ezek közül egyértelműen az Emirates volt a favorit (második helyen pedig a Qatar).

2020. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!