Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Olcsóbb repülős úticélok?

Olcsóbb repülős úticélok?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel ketten szeretnénk nyáron elutazni valahova. Ami fontos kritérium, hogy 2-3 napot szánnánk rá (tehát városnézésben gondolkodunk, olyan városban, ami kb ennyi idő alatt megjárható), illetve igyekszünk költséghatékonyak lenni (tehát nem olyan helyre menni,ahol a szállásárak határa a csillagos ég, ezen felül az egyszerűség kedvéért repülővel megközelíthető. Róma, Velence, Amsterdam, London, Németo.összes nagyvárosa, Csehország és Lengyelország már pipálva vannak a listán, ezeken kívül szeretnénk valamit. Minden ötletet szívesen fogadunk 😊
2020. febr. 16. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
És ehhez neked ki kell irnod egy kérdést?
2020. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Ma már a legtöbb fapados légitársaság oldalán van “bárhová” opció, ennél pontosabbat most itt sem tudunk mondani.
2020. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Barcelona.
2020. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Milánó, Sevilla, Barcelona, Madrid.

Ezek közül Sevillában és Barcelonában voltam, mindkettő remek, 2-3 napot jól el lehet tölteni.

2020. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lisszabon is klassz.:)
2020. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szarajevó elég izgalmas.
2020. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lisszabonra még egy tipp.
2020. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Nyammogi válasza:

Érdemes a Balkán felé is nyitni. Fillérekért lehet 4 és 5 csillagos szállodákban foglalni, svédasztalos reggelivel. A közlekedés, az ételek en bloc az egész élet kint rettentően olcsó, még magyar szemmel is. Kedves emberek, viszonylag kevés turista, gyönyörű látnivalók.

Albánia (Tirana), Macedónia (Szkopje), Bosznia-Herczegovina (Szarajevó), Koszovó (Pristina), Montenegró (Budva).

Zárójelben a település, ahova érkezik a Wizz járata, nyilván sok más város van még, amit érdemes felfedezni az adott országban.

Én havonta szoktam 5-6 napra utazni, nyilván az összes mainstream európai úticél megvolt, de hidd el: érdemes adni a Balkánnak egy esélyt!

2020. febr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Montenegro ( Podgorica) ahová visz a Wizzair. A montenegroi parton van még egy reptér (Tivatban) ahová Belgrádból repülhetsz közvetlenül

A Balkánt ajánlom én is pl Szarajevó, Podgorica vagy Tirana. Az utóbbi kettőhöz a tengerpart is közel van.

2020. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Valaki elárulhatná, miért lett a Barcelonám így lehúzva?

Dec 22-én mentünk, dec 31-én jöttünk haza, mindkét időpont FŐSZEZON, karácsonyi csúcs és mégis 10 ezer ft volt ÖSSZESEN, oda-vissza fejenként.

Hát, ha ez valakinek nem olcsó, akkor nem tudom, mi az...?

2020. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!