Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Olcsóbb repülős úticélok?

Olcsóbb repülős úticélok?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel ketten szeretnénk nyáron elutazni valahova. Ami fontos kritérium, hogy 2-3 napot szánnánk rá (tehát városnézésben gondolkodunk, olyan városban, ami kb ennyi idő alatt megjárható), illetve igyekszünk költséghatékonyak lenni (tehát nem olyan helyre menni,ahol a szállásárak határa a csillagos ég, ezen felül az egyszerűség kedvéért repülővel megközelíthető. Róma, Velence, Amsterdam, London, Németo.összes nagyvárosa, Csehország és Lengyelország már pipálva vannak a listán, ezeken kívül szeretnénk valamit. Minden ötletet szívesen fogadunk 😊
2020. febr. 16. 17:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szarajevo, Tirana, POdgorica

Esetleg Grúzia-Kutaiszi

2020. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket, a Balkán is gondolkodás tárgya, de akinek már személyesen van tapasztalata, 2 nőnek nem veszélyes? Vagy semmivel nem veszélyesebb, mint bármi... :D nagyon jó ötleteket adtok. Kedves Barcelonás, nem tudom, ki húzta le a tippedet, Barcelona egyébként nagyon jó ötlet, azzal kapcsolatban csak a nyári meleggel vannak fenntartásaim. Rómát is anno nyáron jártam meg 42 fokban, azt nem feltétlen csinálnám mégegyszer.
2020. febr. 20. 08:46
 13/15 anonim ***** válasza:
A Balkán nem veszélyes. Kettő nőnek sem.
2020. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, köszönöm a válaszodat - alighanem akkor meg is van az oka, miért lett lehúzva :-)

Igazad van, nyáron - július, augusztus - baromi nagy forgalom és meleg van, akkor tényleg nem célszerű. Június viszont még simán jó.


Mondjuk erre nem gondoltam, mert én még nem is voltam nyáron, csak ősszel, tavasszal és télen :D


Amúgy barcelonában az a jó, hogy viszonylag közel van a belvárosban egy csomó nevezetesség: Sagrada Família, La Pedrera (Gaudi ház), Rambla, Boquería, a kikötő, városi park, régi bikaviadal aréna - és ezt így, ahogy leírtam, szépen sorban meg is lehet látogatni, akár gyalog is :-)

2020. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
[link] Most éppen olcsóbban lehet Bázelbe menni easyJettel, de amúgy nem tudom, Google Flights-on keresgéljetek.
2020. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!