Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Április végén utaznék Izraelbe...

Április végén utaznék Izraelbe, mennyire valós veszély a koronavírus?

Figyelt kérdés
Ott jelenleg 1 fertőzött van, kb 5 napot lennék kint egy rendezvényen, nyilván sok külföldi van... Mennyire kell tartani tőle? Nyilván alap higiénia szabályok betartása mellet...
2020. febr. 23. 14:13
1 2
 11/18 anonim válasza:
71%

Mi 1 hét múlva megyunk Izraelbe

Sajnos idehaza is megjelent a koronavirus, de kb ott is ugyan annyi az esélye hogy elkapjuk mint idehaza.

Ami gázos lehet, az a reptér.

En sokat fogom fertotleniteni a kezeim.

Mást nem tudok tenni

2020. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Most fontolgatjak, hogy karantenba helyezik az oda erkezo kulfoldieket: [link]
2020. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én naponta nézem a konzul oldalát, hogy miket szabnak ki az izraeliek... Eddig nagyon nem érintenek a korlátozásaik, maximum lemondom az előtte lévő külföldi utamat, mert az bezavarhat (utána 14 napos karanténban kellene lennem...) a beléptetésnél. Attól nem félek, hogy elkapom, az jobban aggaszt ha nem tudok elmenni és mondjuk bukom a repülőt vagy a hotelt ki kell fizetnem...
2020. márc. 9. 18:31
 14/18 A kérdező kommentje:
11-es nektek jó utat, legyen nálatok minden rendben
2020. márc. 9. 18:32
 15/18 anonim ***** válasza:

Bevezették a korlátozást mindenkire.

Kíváncsi vagyok törlik e a járatokat.

Májusban én is mentem volna.

2020. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

11es vagyok

Sajnos mégsem lesz minden rendben. Tegnap este bejelentette az izraeli kormányfő, hogy se ki se be az országba, csak karantennal....

Sajnos nem megyunk. Nagyon sajnálom.

2020. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Addigra lehet eltörlik. A járatokat ha jól emlékszem április 3-ig törölték.
2020. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Közben én is olvastam... Utazási irodával beszéltem, elvileg kb 2 hét múlva kiderül, hogy repül-e a wizzair (velük mennék) később. Ha nem elvileg visszakapom a jegy árát. Bár én reménykedek, hogy összejön.
2020. márc. 11. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!