Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Felvihetem a repülőre?

Felvihetem a repülőre?

Figyelt kérdés
A kutyusommal költözünk a közeljövőben külföldre, de szegénykémet meglőtték még azelőtt, mielőtt befogadtam. Az orvos azt mondta az altatás és a műtét nagyobb veszélyekkel jár, mintha csak szimplán bennhagyják a lövedéket, így az azóta is a testében van. Felengedik a repcsire (cargo holder), vagy muszáj lesz kiműttetni belőle?

2019. okt. 17. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felengedik, ha nálad vannak az erre vonatkozó papírok. Lehetőleg angolul legyen, az állatorvos aláírásával.
2019. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Az utasterbe csak akkor viheted fel, ha megfeleloen kismeretu, es meg van kb 10 kitetel, jellemzoen minden legitarsasagnal mas (pl. egyik engedi ketrec nelkul is, ha megfeleloen "be van csomagolva", pl zarhato dobozba, amit nem tud kiragni stb.)

Extra dijat szamolnak erte.

Kozepes es nagyobb testu kutya csak a csomagterben utazhat, ketrecben. Elozetesen tajekozodj a legitarsasagnal!!!!

Ha nem tul messzi orszagba koltoztok, konnyebb lenne kocsival koltozni.

2019. okt. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-nek köszönöm szépen, természetesen van róla papír, röntgenkép is.

2-nak is köszönöm, tudom, hogy le kell adni, azért külön zárójelbe oda is biggyesztettem a cargo holdert. Sajnos autóval kb 1 hónapba telne (ha nem több) mire eljutunk az új lakhelyünkhöz, így nem maradt más választásom.

2019. okt. 18. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!