Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire veszi szigorúan a...

Mennyire veszi szigorúan a kézipoggyász méretét a Ryanair és a Wizzair?

Figyelt kérdés

Berlinbe utaztunk egy napos kirándulásra, direkt figyeltünk, hogy a felvihető kistáska ne legyen nagyobb, mint a megadott. Viszont mások hátán akkora hátizsákokat láttam, ami biztosan nagyobb, mint a megengedett. Ugyanolyan jegyük volt, mint nekünk, tehát csak egy kistáskát vihettek fel.


Akkor most szigorúak vagy nem? Mindig arról hallani, mennyire szőröznek az ilyen dolgokkal, de ott senkibe se kötöttek bele. Most is készülök utazni, amiatt kérdezem.



2020. febr. 29. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Naná, hogy belekötnek! Fizetni fox.
2020. febr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott senki sem fizetett. Nem kisbőröndöt akarok helyette, csak valami értelmesebb méretű hátizsákot.
2020. febr. 29. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bele tudod gyűrni a keretbe akkor oké. Ha nem akkor fizetsz. Az más kérdés, hogy nincs mindig ellenőrzés. Nekem volt hogy egymás után 4szer is bele kellett rakni, meg volt hogy sok alkalommal nem. Sokan nem foglalkoznak vele mert ha tízszer utazol egyszer elkapnak akkor az csak egyszer 25 euro ha meg priorityt vennél mindig az alsó hangon duplája.
2020. febr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy reptértől is függ. És esti járatokon már nem annyira szigorúak.
2020. febr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Változó, van ahol szigorúak, van ahol nem.
2020. febr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Ryanairrel repültem, szintén nagyon odafigyeltem a csomag méretére, egy ilyen mini hátizsákot vittem, senki nem nézte meg. És igen, kb mindenkin nagyobb hátizsák volt, mint az enyém. (nem ilyen utazótáskára kell gondolni, hanem sima normál méretű hátizsákra) Senkinek nem nézték meg, csak akinek volt plusz egy kézipoggyász, azt kellett beletenni a keretbe de ennyi. Visszafelé (Olaszországbol) meg ennyit sem néztek.
2020. márc. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!