Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair-rel utazom, a kézipogg...

Kislány68 kérdése:

Ryanair-rel utazom, a kézipoggyászon kívül egy apró ridikült, vagy nyakba akaszthatós irattartót, telefontartót (telefonnak, iratnak, pénznek) sem vihetek fel a fedélzetre?

Figyelt kérdés
egyetlen kézipoggyászt viszek magammal (40x20x25 cm-es). Több helyen olvastam hogy az értékeinket ebbe a kézipoggyászba kell elhelyezni.

#Ryanair #kézipoggyász #nyakba akasztható irattartó
2019. szept. 17. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy, azaz 1db kézipoggyászod lehet, ha nem fizetsz drágabb jegyet elsőbbségi beszallással!
2019. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kézipoggyászod lehet, legalábbis az ellenőrzésnél. Akkor bele kell tenni a ridikült (szóval úgy pakolj, hogy beleférjen), utána a gépen már kiveheted.

Vagy vegyél magasabb kategóriájú jegyet és vihetsz több csomagot. Nincs megtiltva.

2019. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!
2019. szept. 17. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira kicsi, hogy egyértelműen el tudnád tenni, akkor nem szoktak belekötni. Elvégre nekik érdekük, hogy vásárolni tudj a fedélzeten, azt meg nem fogsz a bőröndöd mélyén lapuló pénztárcával. Nekem van egy nyakba akaszthatós pénztárcám, amibe a pénzem, a mobilom, és pár papírzsepi fér, sosem szóltak érte. Ha szólnának, akkor meg arra az öt percre betenném a bőröndbe.
2019. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, pont ilyen választ szerettem volna, valóban csak egy apró, nyakba akasztósat vinnék :-)
2019. szept. 18. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!