Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi történik akkor ha valakire...

Mi történik akkor ha valakire pánikroham tör rá egy repülőben indulás után?

Figyelt kérdés
Nagyon félelmetes repülőn utazni vagy valahogy ki lehet bírni? Tippek trükkök? köszi
2020. máj. 14. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem félelmetes. Ha mégis bepánikolna valaki, arra a profi szemèlyzet fel van kèszülve.
2020. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem problema. A csomagterben van egy ajto amit ki lehet nyitni, oda leviszik es kidobjak a gepbol, igy a tobbi normalis utazhat tovabb. Van olyan mikor az utasok segitenek a kidobasban.
2020. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

A pánikrohamban az a lényeg, hogy nyugodtnak kell maradni.

Ha nem megy, elő kell venni a ragasztószalagot és odakötözni a beteget a székhez.

2020. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Én ezért (sem) repülök. Tuti rámtörne a pánikbetegség. Egyszer repültem fiatalabb koromban, de akkor még nem volt ilyen szorongásos betegségem. De akinek nincs ilyen baja, az nyilván kibírja, több millióan repülnek évente.

Ez olyan, mint a pókfóbia. Én simán megfogom, ha kell, más meg elájul, ha egy légtérbe kerül eggyel, és hiába magyaráznám neki, hogy de hát semmi félelmetes nincs egy pókban.

A kérdésre visszakanyarodva, igazából semmi extra nem történik. Ellát a személyzet a legjobb tudása szerint, aztán egyszer véget ér az egész, mert leszáll a gép.

2020. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem tudom van e ilyen én rep<ltem már párszor de még ilyet nem is láttam


Bár velem mikor kicsi voltam az volt hogy féltem "a repülős WC hangjától" ezér féltem ott WCre menni de ez fokozatosan elmúlt

2020. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintegy 4.3 milliárd utast szállítottak menetrendszerű járatok 2018-ban. Ez az óriási szám talán jelzi, hogy szinte mindenkinek repülővel utazni nem egy különösebben félelmetes dolog. Én magam sok százszor repültem már, nincs miért félni. Ha nem valahol az afrikai bozótban szállsz fel valami busman tákolmányra, hanem Európában, Amerikában, Ausztráliában a hatóság által vaskézzel fogott társaságokkal repülsz, a világon semmi gond nem lesz. Lehozzák a gépeket mindenhogyan, kilyukadt törzzsel, egy motorral (sőt van, amikor motor nélkül de azért az ritka), leszállnak mindenhogyan és a haláleset olyan rendkívül ritka, hogy hihetetlen. Nagyobb az esélye, hogy belédcsap a villám, hozzád hasonlóknak egyszer végigszámoltam az amerikai statisztikából :D
2020. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!