Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álomszerű érzés a valóságban....

Álomszerű érzés a valóságban. Olyan, mintha reggel nem ébrednék fel rendesen, hanem az az álom tovább folytatódna. Hogy tudnám ezt megszüntetni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, sajnos évek óta lightos pánikbetegségben szenvedek, azonban már egy jó ideje rohamom nem volt. Tegnap este viszont észrevettem, hogy a szokottnál jóval magasabb, és már itt is elkezdődött ez az érzés. Sajnos mivel nem nagyon mozdulok ki itthonról, nem ér környezetváltozás, én ezt tartanám lehetséges indoknak. Ma reggel is szapora pulzussal ébredtem, még most is kitart. Nem tudom, hogy ez most egy kisebbfajta burnout, vagy az agyam esetleg újraprogramozza magát, de olyan, mintha pánikrohamom lehetne bármelyik pillanatban, és egyszerűen nem a megszokott valóságomban élnék, hanem valami párhuzamos univerzumban. Esetleg valakinek van tippje, hogyan térhetnék vissza?

2020. máj. 14. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez derealizacio, zokkentsd ki magad. En ha nagyon "nem birok magammal" akkor hideg vizet engedek a karomra, van hogy le is frocskolom magam, de amikor nagyon szarul voltam regen, bealltam a hideg zuhany ala, rogton eszhez tertem. :D
2020. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Derealizáció, deperszonalizáció. Szorongás, belső feszültség is okozza, menj el sétálni, bicajozni, aztán egy tusolás, kellemes film. Ez a kombó nekem mindig segít.
2020. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küszködök sokszor. Nekem olyankor homályos látás is jelentkezik. Nagyon zavaró. Sikerült leküzdeni?
2020. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!