Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Stewardessnek lenni egyetem...

Stewardessnek lenni egyetem (levelező) mellett?(Többi lent)

Figyelt kérdés

Van itt valaki,aki stewardessként dolgozik (akár egyetem mellett),vagy ismer olyat?Ha van,légyszi tudna segíteni?


Nemzetközi tanulmányokat tanulok egyetemen,levelező munkarendben.(A 18-at betöltöttem,bár a 21-et még nem,tudtommal néhol azt is be kell dehát akkor jelentkeznék oda,ahol elég a 18 :) )A stewardess állás mindig érdekelt,de nem szerettem volna teljesen erre hagyatkozni érettségi után,hiszen egyrészt kiöregednek a stewardessek,másrészt szerettem volna egyetemre menni (és így is lett),és mást is dolgozni,nem csak a turizmusban.Így miután elvégeztem az egyetemet,már valószínűleg másik állást keresnék,(de pár évig még maradnék stewardess valószínűleg :) ),de addig nagyon szeretném kipróbálni ezt.:) (Ráadásul a tandíjat is ki kell fizetnem valahogy,így az sem jönne rosszul,ha nem a diákmunkából kéne kicentiznem a tandíjat.Így mivel muszáj dolgoznom a tandíj miatt,ez az egyetlen,amit tudom,hogy nagy élvezettel csinálnék,mivel már gyerekkoromban is gondolkodtam ezen. :) )


Az lenne tehát a kérdésem,hogy mennyire lennének toleránsok a légitársaságnál,ha iskolai napom van vagy éppen vizsgaidőszak van?

Ez is olyan,mint pl.a tűzoltóság,hogy ha hívnak köteles vagy azonnal menni?:D

Hány napot kell dolgozni egy héten általában,illetve azokon a napokon hány órát?(Ez egy nagyon fontos kérdés,mert tanulnom is kell.)

Figyelembe vennék,hogy egyetemre járok mellette,akkor is,ha nem turisztikaira,hanem a fentebb említett szakra?(Nemzetközi tanulmányok)

A követelmények egyébként megvannak,az előírt magasságot is elérem,jól beszélek angolul,jól úszok,barátságos vagyok és ha összeegyeztethető lenne az iskolával,akkor szívből vidám is!:D



2020. jún. 11. 15:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%

Ne haragudj, de még mindig elcsodálkozom azon, hogy néhány fiatal mintha valami rózsaszín ködben lebegne, a VALÓSÁGRÓL tudomást sem véve.

Volt egy 3 hónapos koronavírus válság, melyben NEM JÁRTAK A REPÜLŐK, a légitársaságok vagy a csőd szélére kerülnek vagy már csődbe mentek, s TE MOST akarsz stewardess lenni (meghökkent smiley)


Ebben az évben ez nem igazán reális vágyakozás, szerintem év végén térj vissza erre a kérdésre - addigra talán körvonalazódik a dolog.

Magyarra lefordítva, amit írtam: nem hinném, hogy most van felvétel a légitársaságoknál.

[link]

2020. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a Wizz Air egyik nyílt napján voltam az ősszel. Amikor leadtam az önéletrajzom beszéltem pár szót az interjúztatókkal. Látták a jelentkezési lapomon hogy még egyetemre járok. Rákérdeztek, és mondtam hogy csak egyetlen órám van és ebben a szemeszterben végzek, de a szemem sarkából láttam hogy a másik felvételiztető azon nyomban kihúzta a nevem, szóval ezzel kaszáltam el magam, addig nagyon jót beszélgettünk :D Tényleg teljes elkölteleződést várnak.

Én azt tudom neked javasolni hogy valami olyan munkát keress, ami vevőszolgalati, vendéglátás-turizmus vagy hasonló területre sorolható be (az a lényeg hogy emberekkel foglalkozó munkakör legyen), az később előny lesz ha élesben jelentkezel.

2020. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló,nem tudom hol olvastad,hogy most azonnal jelentkeznék,még nincs is iskola.Év vége fele gondoltam.

Második válaszoló,ezt sajnálattal hallom..:(

Melyik társaság volt,ha szabad megkérdeznem?Mert én hallottam már olyanokról,akik levelező mellett csinálják(igaz csak a neten,nem váltottam velük szót ezért is tettem fel a kérdést,hátha valaki kifejti.:) )

(Egyébként még jöhet bármennyi válasz,kíváncsian várom őket!)

2020. jún. 11. 17:23
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Azzal kezdte a válaszoló, hogy a WizzAir nyílt napján volt...
2020. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nézd meg az időpontokat,mikor írták.(Egyébként csak nekem írhatta,mivel előtte nem kommentelt senki.)
2020. jún. 11. 18:49
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

"Melyik társaság volt,ha szabad megkérdeznem?"

"Azzal kezdte a válaszoló, hogy a WizzAir nyílt napján volt..."

"Nézd meg az időpontokat,mikor írták.(Egyébként csak nekem írhatta,mivel előtte nem kommentelt senki.)"


Kérdező, a 2-es írta, hogy a Wizzair nyílt napján volt, Te meg a négyesnek az egyesről beszélsz... Van itt kavar rendesen :D

2020. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Jaaajj bocsánat,nagyon fáradt vagyok,azt hiszem aludnom kéne már..:DD
2020. jún. 11. 19:09
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Ez így, ebben a formában komolytalan és esélytelen. Kissé vicces is és nem az egyetem miatt.
2020. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha nem a kérdésre válaszolsz kérlek ne kommentelj,köszi.Azt hittem ez alap,de akkor írom külön.
2020. jún. 13. 00:00
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésre válaszoltam....

Leírtam, hogy esélytelen. Egyre biztosabb, hogy neked ez nem fog összejönni, elég butuska vagy.

2020. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!