Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mivel csak egy feladott...

Mivel csak egy feladott poggyászom lehet, megtehetem azt, hogy belerakom a nagy bőröndbe egy kisebb bőröndöt, ha az nem lépi át a súlyhatárt?

Figyelt kérdés

Az odafele úton csak egy nagy feladott poggyásszal jöttem, itt viszont vettem egy kisebb bőröndöt is. Viszont ha jól láttam, akkor a Lufthansánál a turistaosztályon csak egy feladott bőröndöm lehet. Most úgy alakult, hogy hazafelé már valamennyivel kevesebb cuccom lesz, ezért szerintem meg tudnám oldani, hogy a kisebb bőröndbe pakolok, azt beleteszem a nagyba, és a "maradék" helyekre is pakolok. Én úgy gondolnám, ha nem lépi át a súlyhatárt akkor nem kötnek bele. De gondoltam azért rákérdezek, mert nincs ebben tapasztalatom, légyszi ne szóljatok le, ha hülyeséget kérdeztem, csak biztosra akarok menni, hogy ez így is szabályos és nem lesz belőle átvizsgáláskor probléma.


Sajnos nem tudom felvinni kézipoggyászként, mert egy pár centivel szélesebb a megengedettnél. :/



2020. júl. 3. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Senkit nem erdekel mi van a borondodben, ha nem tiltott cucc (narko, ilyesmi). Ha akarod egymasba rakhatsz hatot is.
2020. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha elférnek a dolgaid így, és nem lépi át a súlyhatárt, akkor minden további nélkül.
2020. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem is olyan ritka eset és mivel a legitarsasagra nézve semmilyen plusz kockázatot vagy költséget nem jelent, nincs belőle probléma.
2020. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Amíg nem illegális dolgokat pakolsz bele és nem léped át vele a súlyhatárt, azt raksz a bőröndbe, amit csak szeretnél.
2020. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Persze, én is csak visszafele szoktam kettővel jönni, amikor már bevásároltam. :D Odafele össze vannak pakolva.
2020. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. júl. 3. 18:34
 7/7 Tartár Mátyás válasza:
60%
Ha nem magát a bőröndöt akarod magaddal vinni, akkor szerintem felesleges az egyik bőröndöt a másikba süllyeszteni, mert csak a hely lesz kevesebb a poggyászodban.
2020. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!