Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki utazott már a LOT légitárs...

Aki utazott már a LOT légitársasággal Varsó-Budapest útvonalon, melyik géppel volt jobb élmény? Embraer 175 vagy Dash 8Q?

Figyelt kérdés
Nem a fedélzeti kiszolgálás színvonalára gondolok, hanem pl. hogy mennyire rázkódott a gép út közben, a Dash kisebb, azért tartok tőle hogy jobban dobálják a légáramlatok (tudom persze hogy biztonságos attól még).

#repülés #dash #Lengyelország #LOT Polish Airlines #Embraer
2020. júl. 7. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Embraer.
2020. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
London cityrol repültem embraerrel Budapestre. Meglepodtem hogy a légiutaskísérő magyar volt. Ja és cityn kicsit meredekebb szögben emelkedsz az átlagosnál ez különlegesség volt.
2020. júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 60x repültem LOT-tal, ebből kb 35x Q400-zal, a maradék vegyesen Boeing 737 Classic/NG, Embraer 170/175 és 190/195 volt. Komfort szempontjából az Embraerek viszik. Ugyanakkor én a Q400-at is szeretem, talán pont azért, mert leggyakrabban azokkal repültem és jó élményeim vannak arról is. :)
2020. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm mindenkinek :) Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy a Q400 mennyire hangos és mennyire dobálja a szél? Igaz az is hogy alacsonyabban repül mint más utasszállító gépek? Végül olyannal repülök én is :)
2020. júl. 18. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hangosabb, mint egy jet, de egy rövid úton szerintem teljesen elviselhető. Mivel könnyebb, ezért persze, jobban dobálja a szél, de azért ne úgy képzeld el, min egy papírrepülőt. :) Az utazómagassága olyan 8000 méter körül van, úgyhogy 2-3000 méterrel alacsonyabb az utazómagassága mint a jeteknek.


TIPP: Ha ablak mellett szeretsz ülni és nézelődni, akkor az 1-5. és a 17-20. sorok között válassz ülőhelyet, mert a 6-16. sorok között nagyon sokat takar ki a hajtómű és a futóműgondola. :)

2020. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, elírtam. 18-20. sorok a jók hátul. ;)
2020. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!