Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Angliába hány doboz cigarettát...

Angliába hány doboz cigarettát vihet egy fő?

Figyelt kérdés
Eddig 80 dobozzal vittem ki egyedül mindig (repülővel), azonban hallottam hogy a vám mentes boltban akármennyit is vehetek, tehát a mennyiség csak a felszállás előtt lényeges, a biztonsági ellenőrzésnél. Próbáltam erre rákeresni, azonban nem találtam erről semmit. Igaz amit hallottam?

2020. szept. 8. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

EU-n belülről 800 db. cigarettát lehet vinni, tehát 40 dobozzal. Teljesen lényegtelen, hogy vámmentes boltban veszed-e vagy sem, EU-n belül nincs vámmentesség, EU-n kívülről pedig csak egy kartont (200 cigarettát) lehet bevinni. A biztonsági ellenőrzésnél senkit nem érdekel, mennyi cigi van nálad, nem is figyelik, az csak a vámtiszteket érdekli, ha elkapnak.


[link]

2020. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a fentiek év végéig biztos így lesznek, de persze ha vége a Brexites türelmi időszaknak, akkor ez is változni fog.
2020. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek oda vinni még olcsóbb mint nálunk .
2020. szept. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!