Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hova lehet utazni Európában...

Hova lehet utazni Európában repülővel, vagy 1000 km-en belül autóval, ahol nincs érkezés után karanténkötelezettség és tartanak vásárokat?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 17:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Becsbol barhova tudsz menni, Becsbe meg ki tudsz menni vonattal.
2020. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

Odaérkezéskor 10 nap karantén, hazajövet úgyszintén...

A hülyének is megéri - hát még a kérdezőnek! :-DDD

2020. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bárhová...???


Te nem olvastad a legújabb korlátozásokat Ausztriában? 11-es...

2020. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Soproni vagyok, Ausztriában dolgozom, így van ingázó papírom is (nem mintha gyakran kérnék). A reptérre való eljutással nem lesz gond.
2020. dec. 5. 20:16
 15/19 anonim ***** válasza:
12.-s milyen faxsagrol beszelsz??? Tranzit utasnak se oda se vissza nincs se karanten se teszt. Megjartam oktoberben az utat oda vissza es meg a magyar hataron sem kerultem karantenba. Es az uj szabalyozasban sincs ez maskepp.
2020. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azt írod:

- Európában repülővel vagy:

- 1000 km-en belül


Határon belül bárhova! Ha jól emlékszem, már Debrecenben is megnyitották a repülőteret, belföldi repülők közlekednek, közúton pedig Magyarországon belül a leghosszabb távolságok kb. 550 km, tehát bárhova mehetsz itthon.


Ha mindenképpen határon kívülre akarsz menni, akkor:

- egyrészt írd bele a kérdésbe

- másrészt tudod jól, hogy jelenleg nem lehetséges karantén nélkül bármelyik határt is átlépni.

2020. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 7-es vagyok.

Nem tudom, mennyire olvasol híreket, de a Wizz ugyan repül most Svédországba, de folyamatosan gondok vannak a kormány és a Wizz között - szóval azért ne lepődj meg, ha egyszer csak nem lesz hazafelé járatod, mert törlik.

Spanyolországi ismerősöm ragadt így itthon, mert törölték Bécsből a járatát és csak 120 ezerért tudott volna visszajutni. Szóval azért pénz legyen nálad bőven és ezt is kalkuláld bele, hogy nem biztos, hogy haza tudsz jönni akkor, amikor akarsz.

2020. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

Komolyan akkor, amikor már a szomszédodtól, az általános iskolás kisöcsédtől, a fodrászodtól, a boltban a borsókonzervre ragadt trutymóból el tudod kapni a covidot, akkor már nem krva mindegy, hogy itt kapod el, vagy külföldön??

Kérdező: Mindenképp Svédországba menj repülővel! Vannak olyan karácsonyi vásárok, amik már törölve vannak, de találsz még szerintem olyanokat, amiket megrendeznek. Menj, kapcsolódj ki, érezd jól magad!

2020. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mutterodékhoz, zalalövőre!
2020. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!