Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Liszt Ferenc Repülőtérre a...

HalkHogen kérdése:

A Liszt Ferenc Repülőtérre a járatunk indulása előtt mennyivel célszerű érkezni?

Figyelt kérdés
Berlinbe utazom hamarosan. Vagy jó másfél órával előbb tudnék kiérni, vagy az előző vonattal több mint 3 órával indulás előtt. A másfél óra túl szűkös csupán kézipoggyásszal való becsekkoláshoz, vagy nem lesz gond? Hátha van itt tapasztalt ember.

2018. márc. 22. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak kézipoggyászod van, másfél óra elég.
2018. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legutobb svajci gephez ertem ki 90 perccel elobb, borondot is becsekkoltam, cigizni is kimentem, meg wc-re, meg meg a rokonoktol is elbucsuztam kenyelmesen.

Ha nem kesik a vonat vmi katasztrofa miatt, akkor eleg a masfel ora. Ha van vmi vonat keses, akkor keszitsd a penztarcat es szerezz valami taxi/sofor szolgalatot veszhelyzetre.

2018. márc. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Másfél óra kell.

De gondolj bele, hogy BÁRMI közbejön, már nem éred el a repülőt: kár egy gázolás, karambol, akár egy műszaki (felsővezeték) hiba - nem tudom, honnan jössz - vagy egy váltóhiba, bármi és már lekésted a repülőt. Ha nem nagyon kora hajnali időről beszélünk, akkor én biztosan nem centizném ki az időt ennyire.

2018. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudom erősíteni, amit az előttem író tanácsolt: egyszer vonattal mentünk a reptérre, vagy 4 órával az indulás előtt kiértünk volna, ha nem lett volna előttünk egy baleset... Taxival rohantunk a reptérre, már zárták a kapukat, külön miattunk kinyitották, így tudtunk utazni.

Szóval 3 óra az indulás előtt nem sok, ki lehet bírni és lesz tartalék időd. A másfél amúgy is nagyon necces, pláne ha sokan vannak a biztonsági ellenőrzésnél...

2018. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, hogy legyél kint inkább 3 órával indulás előtt, minthogy lekésd a géped.

https://www.youtube.com/watch?v=QWhPeOg0shk

Egy kis ösztönzés :)

2018. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Te jó Isten... :D


Köszönöm a válaszokat!

A korábbi vonat mellett döntöttem - és a lényeg: rá tudtam beszélni a cimborámat is. Szerintem meg fogja ezt nekem köszönni. :)

2018. márc. 24. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!