Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hova utazzak az első repülőuta...

Hova utazzak az első repülőutamon?

Figyelt kérdés

a barátommal utaznék nyáron, ez lenne az első közös utazásunk

mindketten 18évesek vagyunk

tenger/óceán parti helyet szeretnénk

ha esetleg bármi ötletetek van, szívesen fogadjuk, akár tapasztalat alapján is☺️


2021. jan. 12. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi lenne a költségvetés nagyjából? Szerintem fiatalként a legjobban Albániával jártok, sokkal olcsóbb, mint a legtöbb tengerparttal rendelkező ország és szebb a tenger, mint a másik opció Bulgáriában.
2021. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Ezt azért érdemes szűkíteni, hogy mit szeretnétek:

-rövid 4-5 napos városnézés

-sima nyaralás


A kettő persze valamennyire ötvözhető, de vannak olyan tengerparti nagyvárosok, ahol már nehézkes a tengerben való fürdés, mert sok kilométert kell buszozni a kiépített beach-hez, pl. Nápoly, Porto


Barcelona, Bari, Nizza, Dubrovnik esetében talán ez nem szükséges, ha jó helyen van a szállás (közel a centrumhoz/óvároshoz és a plázshoz is).


Ha meg csak sima nyaralás és nagyobb rá a keret, akkor meg ott vannak a Görög-szigetek, Ciprus, Mallorca, Tenerife, Gran Canaria stb.

2021. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fontos hogy olcsón kijöjjetek akkor Albánia vagy esetleg Montenegró, vagy Bulgária.


Ha nem akkor Görög szigetek nagyja, Tenerife, Gran Canaria, Ibiza, Mallorca, Málta, Cyprus, Szardínia stb.

2021. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én Tunéziát ajánlanám. Van egy Djerba nevezetű sziget, ahhoz képest hogy mit kapsz a pénzedért bőven megéri.

Rentgeteg program van pl. Tevegelés, Krokodilfarm, stb.

Ajánlom az El Mouradi hoteleket, én ott voltam a családommal 7 napig és nagyon jó volt. (Nagyon kedvesek voltak az emberek is)

2021. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!