Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha ilyen feleses kis üvegbe...

Ha ilyen feleses kis üvegbe töltök saját pálinkát, azt a biztonsági ellenőrzésnél elveszik?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 14:37
 1/9 anonim válasza:
56%
Maximum 10x100 ml lehet nálad külön-külön. De ha nem eredeti üvegben van a folyadék nem tudom, hogy viheted-e...
2021. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]



Ilyen kis üvegre gondoltam.

2021. febr. 24. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
100 ml-es lehet a maximum térfogat, tehát ez a pici is mehet, összesen egy liternyi folyadék lehet nálad külön üvegcsékben. Viheted nem eredeti üvegben, ez nem követelmény (tisztálkodószerekhez pl. külön árulnak drogériákban újratölthető 100 ml-s műanyag üvegeket, én is ezeket használom).
2021. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
De barmilyen folyadek a feladott poggyaszban lehet ugyis, keziben csak a tax free shopban vett.
2021. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
4-es, leírták a szabályt előtted. Mehet a folyadék, ha 100 ml-nél nem nagyobb és belefèr egy literes tasakba.
2021. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

Egyébként nem tudom észrevetted-e, de teljesen fölösleges pálinkát külföldre csempészned kis tételben. Ennél csak jobb piákat ihatsz, lényegében bármerre jársz.

Sőt, az utazás épp arról szól, hogy fedezz fel jobb dolgokat...

2021. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok csempészni 🤣

Csak repülés előtt szeretnénk egyet inni. Szóval szerintem már a repülőre fel sem kerülne 😀

Csak kérdés az, hogy a biztonsági ellenőrzésen átengedik e.

2021. febr. 26. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

A becsekkolásnál legfeljebb csak maximum 1 liter folyadékot lehet átvinni, 100 ml-es flakonokban.

Ami nagyobb flakonban, üvegben van, kidobatják a kukába. Ha csak víz, akkor is.

2021. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 answer001 válasza:
30%
Ha futotta repjegyre, akkor férjen már bele egy bolti ital is. Vagy a pálinkához viszed a fasírtos zsömit is?
2021. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!