Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen méretű bőröndöt kell...

Milyen méretű bőröndöt kell vegyek, amibe 15 kg belefér?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 09:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ööööhm, ez mióta van így? Három éve utazom rendszeresen. Feladásnál meg szokták kérdezni, hogy vannak-e elektronikus vagy sérülékeny dolgok a bőröndben. Mindig megmondom, hogy van benne egy laptop, és sosem volt még probléma. Ha dolgoztál is ott, azóta biztos megváltozott a szabály. Nem is értem miért ne lehetne laptopot pakolni bele...
2021. márc. 10. 18:01
 12/24 anonim ***** válasza:
Tényleg csak baaasztatásból, de azt írod, 3 éve rendszeresen utazol. De előtte adod a hülyét, mert most vennél bőrömdöt az utazásaidhoz, te lúzer utolsó gyökér?
2021. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Miért adnám a hülyét? Régi bőröndöm volt, belefért 20, de annál több kiló is, és olyat akarok venni, ami nem olyan nagy, de ha kell elfér benne 15 kiló, mert annál többet nem szoktam vinni, soha nem használtam ki a volt bőröndöm teljes méretét. Érted már?
2021. márc. 11. 13:59
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem mellébeszélsz és kamuzol kérdező.

Ha 3 év rutinod van, magad is el tudod dönteni.

MIT KERESEL ITT, te paraszt?

2021. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, mire kell. A válasz viszont: egy kézitáskaméretű jó lesz (aranyak). Egy személygépkocsi méretű a megfelelő (hungarocellnek).

Amúgy van feladandó és fedélzetre vitt bőrönd. Előbbi mérete (majdnem) mindegy, 20 kg-ig ingyenes, a többletsúlyért fizetni kell. A fedélzetre viendő táskáknak a legtöbb légitársaság mérethatárt szab, nem súlyhatárt. Fapadosok egy fél centivel nagyobbat fel sem engednek. Akkor se, ha 10 dekás.

2021. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
14: Már hogy tudnám eldönteni? Sosem kellett bőröndöt vennem. Azt sem tudom annak ami volt mik voltak a méretei. Segítséget kértem, hogy milyet vegyek, amibe max 15 kg fér. De te folyamatosan csak inzultálsz.
2021. márc. 11. 16:15
 17/24 anonim ***** válasza:
39%
Ha a súly a lényeg, azt tudod, hogy hány kilót fogsz vinni, akkor biztos kokaint szállítasz. Azt senki nem tudja, hogy 4póló, 5 zokni, stb. hány kiló. 15 kg kokain pedig por alakban kis helyen elfér, elég egy kisebb bőrönd.
2021. márc. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Szerintem te csak egy troll vagy...
2021. márc. 13. 23:50
 19/24 anonim ***** válasza:
😃 Nem troll, de csak hülyéskedtem.
2021. márc. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Egy 15kg aranytégla cipelésére elég a literes belső űrterű koffer, kábé mint egy barokk blockflötének.
2021. márc. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!