Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Turkish Airlines. Segítség??

Turkish Airlines. Segítség??

Figyelt kérdés
Júliusban utaznék Isztambulba Turkish Airlines vagy Pegasus géppel, inkább a Turkisht preferálnám. Az oldalon azt írják, kell negatív PCR-teszt (pát ország fel van sorolva kivételnek, Magyarország nem). Most akkor az összes gépre kell negatív teszt? Van oltási igazolványom, és úgy tudtam, a törökök teszt nélkül is beengednek.
2021. máj. 26. 20:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Közben a Pegasusnál megtaláltam, hogy magyaroknak nem kell PCR teszt a gépre, elég a kártya.
2021. máj. 26. 20:33
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy a török határőrök beengednek a kártyával, a légitársaság kötheti extra feltételekhez a velük való utazást.


Beszélj a budapesti ügyfélszolgálatukkal és kiderül mi az álláspontjuk.


Egyébként csak Isztambulig utazva abszolút nem oszt, nem szoroz, hogy Turkish vagy Pegasus.

2021. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet Pegasus lesz akkor, náluk nem kell PCR-teszt a magyaroknak.
2021. máj. 26. 20:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Turkishez sem kell de szerintem is irj egy e-mailt a budapesti kirendeltsegnek. Ha esetleg kapsz valaszt ird mar meg legyszives mert engem is erdekelne.
2021. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: megkérdeztem több helyet is, azt írták, hogy nem kell a Turkish gépekre sem teszt, ha van kártyád.
2021. máj. 27. 10:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Édesem, te összekevered a légitársaságot az állami szabályozással.

De sok sikert ahhoz, mikor majd ott állsz a határőr előtt, é nem enged be.

2021. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Koszi. En marciusban utaztam a Turkish-el de csak tranzitaltam es nem kellett teszt, akkor ezek szerint moet sem kell akkor sem ha nem tranzitalok.
2021. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A részleteket nem ismerem, de az első válaszolónak abban alapvetően teljesen igaza van, hogy attól, hogy a határon beengednek az államközi megállapodás alapján, még egyáltalán nem biztos, hogy a repülőre felengednek majd. Vagy hogy mondjuk a szállodákban fogadni fognak, lásd még:

[link]

2021. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Pegasus irja a honlapjan, hogy NEM KER TESZTET A MAGYAROKTOL a fedelzetre, eleg a kartya. Inkabb biztosra megyek es azzal utazom.


A Turkish ezt irja:


As of May 15, 2021, a PCR test will not be requested from passengers arriving to Turkey from China, Hong Kong (SAR of China), Vietnam, Australia, New Zealand, Singapore, Thailand, South Korea, Japan, United Kingdom, Latvia, Luxembourg, Ukraine and Estonia.

2021. máj. 28. 15:49
 10/14 A kérdező kommentje:
Na irtam Turkish Airlines-nak uzit es valaszoltak keszsegesen, hogy nem kell hozzajuk sem teszt
2021. máj. 28. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!