Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Feladott poggyász nélkül...

Feladott poggyász nélkül tudok valahogy vinni házi pálinkát magammal?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Egy kupicanyit. :D
2021. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Megiszod és utazik a gyomrodban. :)

Kézibe max 1 dl-es kiszerelésben mehet folyadék.

Egyébként nem tudom hova utazol, de a világ nagyrészén minőségi szeszesitalok vannak. A vidéki parasztság által sokra értékelt házi pálinka pedig egy rakás szar. Legalábbis a világnak azon a részén, ahol értenek a szeszesitalokhoz.

2021. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
10x 100 ml-es flakonban, mint amikben a sminkcuccokat lehet tenni. Én általaban 3-at töltök meg. Rövid 4-5 órás, fapadoson jól jön, fél-egy liter vízzel, amit már a "csekkolás" után vehetsz
2021. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ketteske, te még nem ittál finom barack vagy körtepálinkát.
2021. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj négyeske, hogy én dolgoztam az iparágban, sőt elég sokat éltem külföldön, hogy legyen tapasztalaatom a minőségi szeszesitalokat illetően.

Lévén ez egy utazási topik, és lévén itt hemzseg a rossz ízlés, gondoltam megosztom veled. A pálinka nem véletlenül nem terjedt el a világban: alapvetően szar ital.

2021. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizonyára népművelés szakon végeztél, ha hivatásodnak érzed, hogy az itt hemzsegő, rosszízlésű plebset okítsad. :)

Ha viszont marketing-szakember vagy, itt a kihívás, terjeszd el a pálinkát a világban! És ne mondd, hogy nem vagy hajlandó olyan reklámozni, ami szar. :)

2021. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ötöske, az a baj, hogy te nem a pálinka iparágban dolgoztál, hanem max. a szesziparban, ahol krumpliból, cukorrépa-hulladékból, papírgyári lúgból, egyéb szerves hulladékból ipari szeszt főztek, majd azt aromával ízesítve eladták ilyen-olyan pálinkának. Sőt attól is tartok, számodra a minőségi szeszesital az ilyen ipari hulladékból aromákkal, szí

nezékekkel készített "márkás" italokat jelenti.

2021. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!