Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanairnél a 10 kg-os...

A Ryanairnél a 10 kg-os feladott poggyász mérete mekkora lehet?

Figyelt kérdés

Férjemmel most utazunk először Ryanairrel és a két kézipoggyász bent van az árban, amellé kértünk még egy 10 kg-os feladott poggyászt. Ennek mekkora lehet a mérete? Ez ebben az esetben úgy funkcionál, mint a 20kg-os feladott?

Mert az oldalon azt írja, hogy amúgy két opció van. Az egyik hogy elsőbbségivel felmehet a 10 kg-s poggyász is az utastérbe(ilyenkor a méret 55x40x20) , a másik, hogy ha két kézipoggyászt szeretnénk, akkor az egyiket feladottként kell kezelni (a méret ekkor is 55x40x20)

Szóval ha mi külön feladott poggyászt kértünk férjemnek, akkor mindegy, hogy mekkora a bőrönd mérete, ha a súlya nem haladja meg a 10 kg-t?

Lehet kicsit bonyolult a kérdés, de sajnos nem találtam egyértelmű választ.



2021. júl. 22. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Én pontosan értem, hogy szövegértelmezési nehézségeid vannak, de a foglaláskor annyira értelmesen ODA VOLT ÍRVA, mit veszel.

Szívesen korrepetállak ilyen téren, de az 4500 Ft/óra lesz.

Nettóba.

2021. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 10 kg-os az kvázi a feladott akbin méretű kézipogyó, ahogy le is írtad:

" másik, hogy ha két kézipoggyászt szeretnénk, akkor az egyiket feladottként kell kezelni (a méret ekkor is 55x40x20)"

Ezen mi nem világos. Vagy veszel priorityt és felviszed a gépre, vagy veszed ezt az opciót feladottként és akkor feladod. Méret meg a maximum tömeg ugyanannyi.

2021. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már az x.ezredik ilyen kérdés. Gyengébbek kedvéért: ha foglalsz jegyet le van írva milyen a méret. Ennél egyértelműbben nem lehet leírni.
2021. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

De miért kell bunkózni a kérdezővel? Eszem megáll!

Én is hozzáadtam a 10 kg feladható opciót és a méretre vonatkozó információt többé nem jelenítette meg.

Legtöbb esetben csak a súlyhatárra kell figyelni feladott poggyász esetén, a ryanair meg ilyen szemétkedős.

2022. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!