Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanair-nél a feladott...

A Ryanair-nél a feladott poggyász hogyan van?

Figyelt kérdés

Mert a saját oldalán azt olvastuk, hogy 2 db feladott poggyász lehet, amik vagy 15 vagy 20 kg-osak. És ott az van, hogy lehet 2 db 20 kg-s. Máshol meg már azt olvastuk, hogy csak 15+20 lehet a max. Most akkor hogy van ez? És olyat nem lehet, hogy nem két csomagom összesen 35 kg, hanem egy?

Nem igazán tudjuk értelmezni az oldalt. Az értelmes válaszokat előre is köszi!


2018. febr. 15. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon gáz, amikor nem tanultál meg szöveget értelmezni, majd értelmes választ vársz.

Kezdetnek próbáld meg elolvasni ezt : [link]

Értelmesen minden le van benne írva.

2018. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit olvastál... Tavaly november óta nem is létezik 15 kilós csomag a Ryanairen.

Egy csomagod 32 kg lehet összesen egyébként, annál nehezebb cargonak minősül, nem veszik fel a check-inben (ez nem Ryanair, ez reptéri szabályzat)

2018. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35kg-ot nem adhatsz fel! Ha a csomagod meghaladja a 32kgot bármelyik légitársaság(A Ryanair IS) megtagadja a csomagod szállítását,nincs pótdíj meg büntetés : egyszerűen nem tudod feladni.
2018. febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát már meg se haragudjatok, de én a Ryanair oldalán olvastam, hogy 15 kg-os vagy 20 kg-os lehet a feladott csomag!
2018. febr. 16. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj. Nyugodtan vedd magadra a szövegértési képesség kritikámat.
2018. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!