Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair, Ryanair, Easyjet...

Wizzair, Ryanair, Easyjet angliai járatai tényleg annyira prolijáratok mint sokan mondják?

Figyelt kérdés

Amikor én diszkont cégekkel repülök, az jellemzően nyaralóhelyekre van.

Ott vegyes az utasösszetétel.

Chartereken is mindenféle mert sokszor oda nincs másik járat, csak az.


Azért írom mert én nem vettem észre, hogy proli alja utazóközönség lenne. Egy-egy bunkót lehet hallani, de az talán mindenhol van.



Azok a diszkont járatok inkább a nagyon mások amelyek Angliába meg Németországba mennek, olyan helyekre ahol sok vendégmunkás dolgozik kinn?



2021. júl. 26. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz prolijárat alatt?

Én Angliába többször repültem már Ryanairrel, Wizzairrel is, mindig teljesen általános, vegyes felhozatal volt. Fiatalok, idősek, férfiak, nők, családosan vagy egyedül, ki nagy bőröndökkel, ki kis táskával.

2021. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a kétharmadával utaztam már, az utóbbi 2-3 évben. proliknak a nyomát sem láttam, meg is lepődtem ezen. ugyanis pont azért nem utaztam fapados járattal mert azt gondoltam azon csak hülyék utaznak. de aztán volt egy hely ahova nem tudtam mással menni, gondoltam kibirom egyszer. de semmi trauma nem ért az út során, így máskor is utaztam. mondjuk ferihegyen a sátras-kordonos megoldás az elég tirpák megoldás volt, de az szerencsére megszünt.
2021. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezt. Utaztam mindenféle világvégi indiai repterekről végig üvöltöző közönséggel, de eszembe nem jutott, hogy kifizetném a legacy-k 5x magasabb árait azért, hogy ne ez legyen abban a 2 órában. Egy európai fapadoson maximum van pár poggyászméreten variáló sutyerák és ennyi.
2021. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem állítottam csak kérdeztem.

Én sem láttam prolijáratokat, bár én azokon az útvonalakon diszkonton nem is utaztam még.



Azt értem, hogy kor, nem szerint vegyes a felhozatal meg hogy ki egyedül ki csoportosan.

Én úgy értettem, hogy bunkó, viselkedni nem nagyon tudó, közönséges emberek. Valószínű erre mondják.



Illetve azt szokták mondani, hogy meg lehet nézni azért egy British Airwaysen az utazóközönség mennyire más, kulturáltabbak.

2021. júl. 27. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
LOL, nem a legitarsasag proli, hanem pl a magyar utasok, akiket minden repuloteren felismersz sorbanallasnal, ahogy eledavaszkodik.
2021. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár én Angliába nem járok rendszeresen, Németországba igen, azon belül Münchenbe, valamennyire talán hasonló helyzet.


Legtöbbször Lufthansával megyek, de volt rá példa, hogy Ryanairrel menten Nürnbergbe, majd onnan vonattal.


Semmi különbséget nem éreztem az utasok összetétele között, az emberek pont ugyanolyan "normálisak" voltak a nürnbergi járaton.


Egyébként ebben a "csak a prolik utaznak fapadossal" kijelentésben régen lehetett valami igazság, de mára már értelmét vesztette. Egyre kevesebb a különbség a hagyományos és a fapados légitársaságok között.


Arról nem is beszélve, hogy nemzeti légitársaság híján Budapestről általában fapadosokkal lehet a legegyszerűbben eljutni A-ból B-be, a legtöbb embernek pedig nincs kedve átszállogatni csak azért, hogy ne fapadossal repüljön.

2021. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!